BlissJooga ja süvahingamise
retriit Saaremaal

VAATA LÄHEMALT BRONEERI KOHT

BlissJooga ja Süvahingamise retriit
7-9 oktoober 2022

Miks on elu hetkel ülimalt intensiivne? Väga paljud kogevad praegu segaseid ja raskeid emotsioone, masendust, depressiooni ja ärevust. Kusagil on midagi, mis rõhub ja pressib sisemist olemist. Paljud suhted purunevad, koostööd lagunevad, ilmnevad ootamatud takistused sinu tegemistes ja tunned, et edasi liikumisel pole kerget hoogu. Miks? Sellel on väga selge põhjus – sinu sees on veel lahendamata teemad ja tervendamata haavad. Universumil on seadus, et kõik väline on sinu sisemaailma peegel ja ka siin ei ole erandit. Oluline on märgata seda, et kui varasemalt võis peegedus olla veidi udune ja segane, siis hetke energiatega on peegelpilt muutunud eriti selgeks ja klaariks. Selles vaates ei jää mitte midagi enam varju. Aeg on käes tuua nähtavale kõik pimedad kohad ning puhastada kõik nurgad piinlikult puhtaks. Alles siis on universumil võimalus peegeldada sulle tagasi sinu kristallselget puhast olemust. See mida sa siis näed vastu peegeldumas võib olla tavateadvuse jaoks ülemeeleliselt kaunis. Sul jääb vaid vastu võtta see teadmine, et sina ise oledki see ime! 

Selleks, et jõuda kristallselge iseendani, tuleb alustada tervenemisega. Baastehnikad sellel teekonnal on lihtsad: fookus endasse, haavade teadvustamine ja nähtavale toomine, valu vastu võtmine ja kogemusse lubamine. Sellel BlissJooga ja Süvahingamise retriidil me teeme seda üheskoos. Koostöö on uue ajastu märksõna ja me saame sellega alustada juba nüüd. Koos tervemine loob ühenduse, toetuse ja hoituse. Sa saad usaldad end kukkumisse, teades et sind püütakse kinni.

Oled südamega hoitud!

Katrin

Tuuli kogemus

HELI JA HINGAMISE RETRIIT
SEPTEMBER 2021
ROHKEM TAGASISIDET

BlissJooga

BlissJooga on voolav joogastiil, kus pearõhk on iseenda keha tunnetamisel. Alustame tundi rahuliku kohanemisega, seejärel loome kohtakti kehaga. Keha aktiveerimine ja venitused valmistavad sind ette hingamismeditatsiooniks, kus võid saada väga võimsa ühenduse ja kogemuse! Tunni lõpetab sügav lõdvestus koos helirännakuga. Kõik see kombo töötab suurepäraselt kogu meie tervikolemusega ning järjepidevalt praktiseerides saame tõsta oluliselt oma elukvaliteeti.

Süvahingamine

Süvahingamise  kaudu toimub teadvuse tasandi muutus ehk sisenemine alateadvuse tasandile. Kui sa pole süvahingamist veel proovinud, siis on viimane aeg! Läbi selle salvestad sa endasse jälje ehk teadmise, kuidas on võimalik iseenda tuumolemuseni jõuda. See on kui “shortcut” mida saad ka hiljem ise kasutada.

Teekond sisemusse

Siserännakul võid sa kohata igasugu tegelesi, nagu muinasjutus. Sõbrad Alateadvus ja Kehateadvus saavad ruumi end väljendada. Takistused ja ülesanded ilmuvad sulle vastupanu ja ebamugavusena. See on tihti üks rännaku osa, kuid ei pruugi olla. Muutunud teadvuse seisundis saad sa olla nii vaatleja kui kogeja. Annan sulle kõik vajalikult juhtnöörid enne teekonda kaasa ja toetame ka rännaku ajal.

Bliss seisund

Seisund kuhu sa sessiooni lõpuks jõuad on midagi maagilist. Inimesed on seda kirjeldanud kui avardumist, uuestisündi, täielikku lõdvestust ja õndsat olekut. Selle kogemuse integreerid sa oma kehasse ning saad ka igapäevaelus selle olemusse häälestuda.

Inimesed

Kõik meie retriidid näitavad, et mingi magnet tõmbab kohale just need inimesed, kes peavad siia jõudma.  Nii lihtsalt juhtub, meie usaldame universumit. Usalda sina ka!
Oma boutique-retreatis hoiame turvalist ruumi 11 osalejale.

Tantsime ja naudime

Tants on nauding! Tants on tervendav! Tants on laadiv! Tants on elu! Sellel retriidil teeb meile ühe mõnusa tantsurännaku kogenud ja andekas väetantsude looja Margit Foht. Margit loob meile tantsulaine just vastavalt meie olemise vajadusele.

Kandimaa Joogatalu Lääne Saaremaal on müstiline paik. Nii nad räägivad. Esmapilgul tundub lihtsalt kaunis talukompleks ajaloolise küla ääres sammaldunud kiviaedade vahel. Kuid kui jõuad hoovi, siis kõik muutub. Nägijad on öelnud, et selle koha ümber on meeletult suur kaitsev energia mull. Me tegelikult ei teagi täpselt, mis selle koha tööle paneb, kuid asjad juhtuvad. Kandimaa Joogatalu ootab sind!

Retriidi päevakava

REEDE

 • 16-17 – Kogunemine
 • 17.00 – BlissJooga
 • 18.00 – Õhtusöök
 • 19.00 – Avamine, lugude jagamine, meditatsioon,
 • 20.00 – Saun

LAUPÄEV

 • 8.00 – Teetseremoonia
 • 8.30 – BlissJooga
 • 10.00 – Hommikusöök
 • 12.00 – 14.00 Süvahingamine
 • 14.30.00 – Lõuna
 • 15.00 – Vaba aeg, jagamine, olemine
 • 17.00 – Tunnete teadvustamise töötuba
 • 19.00 – Õhtusöök
 • 20.00 – Tantsurännak

PÜHAPÄEV

 • 8.00 – Teetseremoonia
 • 8.30 – BlissJooga
 • 10.00 – Hommikusöök
 • 11.00 – 14.30  Süvahingamine ja lõpuring
 • 15.00 – Lõuna
 • 15.30 – 16.00 Retriidi lõpetus

Mehed jagavad oma kogemust

ROHKEM TAGASISIDET

Tule üksi või koos kaaslasega

Retriit on suurepärane võimalus tutvustada jooga ja süvahingamise maailma ka oma kaaslasele või sõbrale. Kõik on oodatud, nii algajad kui kogenenud, mehed kui naised. Oled vastu võetud igas seisundis.

Siserännaku sügavuse saad määrata ainult sina ise. Lisaks saad täidetud ja poputatud ülihea taimse gurmeetoiduga.

Gurpi suurus 11 inimest. Ööbimine on 3-5stes tubades.  Täpsemalt vaata galeriist pilte!

BlissJooga ja süvahingamise retriit

7-9 OKTOOBER 2022
350 €

HIND SISALDAB:

Kõiki praktikaid sh:
3 x blissjoogat ja 2 x 2,5h süvahingamise sessiooni 

Hommikused teetseremooniad ja keha avamise praktikad

Ööbimist 3-5 tubades

6 maitsvat ja toitvat taimetoidukorda
Vett, teed ja tervislikke näkse

Sauna ja basseini

OM Retriitide FB guppi lisamist

Broneeringu tasu 50 €

BRONEERI KOHT

Pilte varasematelt retriitidelt

Küsimused mis võivad tekkida

Millist hingamise tehnikat praktiseerime?

Kasutame nii BBTRS ehk biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise tehnikaid kui ka vabastavat hingamist.  Need on üldpildis üsnagi sarnased. BBTRS kasutab rohkem lainetust ning kaasatud on ka kehalised punktid, mis aktiveerivad sisemisi pingeid. Vabastav hingamine aitab oma lõdvestuse ja vabastamise tehnikaga läbi minna sügavatest kihtidest. Katrin on õppinud nii BBTRS tehinkat kui vabastavat hingamist ning leiab, et nende kombineerimine toimib suurepäraselt. Eks iga hingamiseteraapia sessioon on terapeutide “nägu” aga kõige olulisem on turvalise ruumi loomine ja hoidmine. Seda oleme praktiseerinud juba 12-l retriidil ning seni on see alati suurepäraselt õnnestunud! Seekord on toeks ka veel tervendavad helid.

Kas broneeringut saab ka tühistada?

Ettemaks 50€ on üldjuhul tagastamatu, kuna sellega broneerid sa endale koha.  Kui retriidini on aega rohkem kui 1 kuu, siis on võimalik leppida kokku tagasikandes juhul kui koht saab täidetud.  Kui retriit jääb ära riiklike piirangute tõttu, siis tagastame kogu broneeringu.

Kas tasuda saab ainult krediitkaardiga?

Enamus deebetkaarte pakub täna samuti internetiostude võimalust nagu krediitkaartidel. Juhul kui sul ei ole sobivat kaarti, võta ühendust, leiame muu viisi.