BlissJooga retriit
kvantvälja praktikatega 

VAATA LÄHEMALT

BlissJooga retriit kvantvälja praktikatega
7-9 oktoober 2022

Retriit tähendab eemaldumist tavakeskkonnast ja rutiinist. Igal retriidil on oma dünaamika: vanast rutiinist lahtilaskmine, tühjus/segadus, uue mina loomine ja väesse jõudmine. Retriidil õpime vanast minast ehk vanadest harjumustest lahti laskma kasutades Dr Joe Dispenzast inspireeritud metoodikat, mille kõige olulisemad etapid on: äratundmine, tunnistamine, teadustamine ja alistumine. Teisisõnu vaatame “vanale minale” otsas ja laseme tänutundega minna. Alles siis saame luua uue kogemuse iseendast .. selleks, et armuda endasse uuest!  Just sellisteks sügavalt puudutavateks sisekaemusteks olen loonud Kandimaa Joogatalu, kus puhas tõstetud energia aitab meie potentsiaalil loomulikul viisil avaduda.

Oled südamega hoitud!

Katrin 

BlissJooga

BlissJooga on voolav kehapraktika, mis valmistab meid ette põnevaks kvantvälja rännakuks. BlissJooga viib sind  dünaamilisse terviklikku protsessi, kus võib vabaneda ka kehasse kinni jäänud emotsioone. Energeetiliselt on see tõstev sessioon, kui usaldad iseennast!

Meelemängu paljastamine

Sukeldume sügavale, et paljastada mustrid, mis on juhtinud “mängu” siiani. Võtame vana “programmi lahti” , määratleme ja teadvustame. Saame sõbraks oma varjatud olemusega, 

Kvantväli

Kui erinevad programmid on paljastatud, siis saab aset leida ka uue loomine. Selleks ühendume kvantväljaga. See on lõputute võimaluste väli, kuhu on meil ligipääs kõigil. See käib läbi teadvuse seisundi muutuse. Kasutame retriidil erinevaid tehnikaid kuidas ajulained viia Beetast Alfasse, Theetasse ja  Deltasse.

Süvahingamine

Süvahinagmine ün viis, kuidas muuta teadvuse seisundit ja siseneda kvantvälja. Selle kaudu saame alateadvuse mustritele veelgi lähemale ja lubame kehateadvusel need vabastada. Hingamise kaudu saad sa salvestada endasse jälje ehk teadmise, kuidas on võimalik iseenda tuumolemuseni jõuda.

Bliss seisund

Seisund kuhu sa sessiooni lõpuks jõuad on midagi maagilist. Inimesed on seda kirjeldanud kui avardumist, uuestisündi, täielikku lõdvestust ja õndsat olekut. Selle kogemuse integreerid sa oma kehasse ning saad ka igapäevaelus selle olemusse häälestuda.

Retriidi tulemusena

Tead mis on kvantväli ning oled seda kogenud füüsiliselt. Oskad näha enda vana mina musterid ja öelda STOP kui need käivituvad. Oled saanud kogemuse ja tunde uuest reaalsusest, mida soovid luua. 

Kandimaa Joogatalu Lääne Saaremaal on müstiline paik. Esmapilgul tundub lihtsalt kaunis talukompleks ajaloolise küla ääres sammaldunud kiviaedade vahel. Kuid kui jõuad hoovi, siis kõik muutub. Nägijad on öelnud, et selle koha ümber on meeletult suur kaitsev energia mull. Me tegelikult ei teagi täpselt, mis selle koha tööle paneb, kuid asjad juhtuvad. Kandimaa Joogatalu ootab sind!

Retriidi päevakava

REEDE

 • 17.00 – BlissJooga
 • 18.30. – Õhtusöök
 • 19.30 – Avamisring – Sissejuhatus teemasse
 • 21.00 – Saun

LAUPÄEV

 • 8.00 – Teetseremoonia
 • 8.30 – BlissJooga
 • 10.00 – Hommikusöök
 • 12.00 – 15.00 Kvantvälja praktikad
 • 15.00 – Lõuna
 • 16.00 – Vaba aeg, jagamine, olemine
 • 17.00  – Süvahingamine
 • 19.00 – Õhtusöök
 • 20.00 – Tantsurännak

PÜHAPÄEV

 • 8.00 – Teetseremoonia
 • 8.30 – BlissJooga
 • 10.00 – Hommikusöök
 • 11.00 – 14.00  Kvantvälja praktikad
 • 14.00 – Lõpuring
 • 15.00 – 16.00 Lõuna ja lõpetus

Mehed jagavad oma kogemust hingamisest

ROHKEM TAGASISIDET

BlissJooga retriit kvantvälja praktikatega

7-9 oktoober 2022
350 €

HIND SISALDAB:

Kõiki praktikaid sh:
KVANTVÄLJA praktikaid

Süvahingamise sessiooni

Hommikused teetseremooniad ja keha avamise praktikad

Ööbimist 3-4 tubades

6 maitsvat ja toitvat taimetoidukorda
Vett, teed ja tervislikke näkse

Sauna ja basseini

OM Retriitide FB guppi lisamist

Broneeringu tasu 50 €

Registreeri:

katrin@openmind.ee

Pilte varasematelt retriitidelt

Küsimused mis võivad tekkida

Millist hingamise tehnikat praktiseerime?

Kasutame nii BBTRS ehk biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise tehnikaid kui ka vabastavat hingamist.  Need on üldpildis üsnagi sarnased. BBTRS kasutab rohkem lainetust ning kaasatud on ka kehalised punktid, mis aktiveerivad sisemisi pingeid. Vabastav hingamine aitab oma lõdvestuse ja vabastamise tehnikaga läbi minna sügavatest kihtidest. Katrin on õppinud nii BBTRS tehinkat kui vabastavat hingamist ning leiab, et nende kombineerimine toimib suurepäraselt. Eks iga hingamiseteraapia sessioon on terapeutide “nägu” aga kõige olulisem on turvalise ruumi loomine ja hoidmine. Seda oleme praktiseerinud juba 20-l retriidil ning seni on see alati suurepäraselt õnnestunud!

Kas broneeringut saab ka tühistada?

Ettemaks 50€ on üldjuhul tagastamatu, kuna sellega broneerid sa endale koha.  Kui retriidini on aega rohkem kui 1 kuu, siis on võimalik leppida kokku tagasikandes juhul kui koht saab täidetud.  Kui retriit jääb ära riiklike piirangute tõttu, siis tagastame kogu broneeringu.

Kas tasuda saab ainult krediitkaardiga?

Enamus deebetkaarte pakub täna samuti internetiostude võimalust nagu krediitkaartidel. Juhul kui sul ei ole sobivat kaarti, võta ühendust, leiame muu viisi.