Ego mustrite retriit
süvahingamisega 

VAATA LÄHEMALT BRONEERI KOHT
[product_attribute per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”title” order=”ASC” filter=””]

Ego mustrite retriit süvahingamisega
10-12 juuni 2022

Kas oled mõelnud, et võiks endale selle ego-teema täiesti lihtsalt selgeks teha- mis värk sellega on? Sellest räägitakse nii palju.

Suve hakul saab toimuma Kandimaa Joogatalus retriit, kus võtame ette kõik erienvad variatsioonid, kuidas ego meie mustrites end ilmutab. Vahel väga salakavalalt. Loomulikult vaatame ka seda poolt kuidas seda tervendada ja mida enda elus muuta annab, kui oled sind mittetoetavatest mustritest teadlikuks saanud.

Igal inimesel on vaja hoolitseda ise enda vaimse tervise eest, aga kui sul pole õrna aimugi, kui tihedalt võivad egomustrid enda haardesse põimida, siis on seda üsna keeruline teha. Teadvustades need mustrid, läheb kohe palju lahedamaks ja liigud lihtsalt ja kergelt enda tõelise olemuse poole.

Oled südamega hoitud!

Katrin ja Kaidi

Süvateadmised

Sukeldume sügavale, et paljastada mustrid, mis on juhtinud “mängu” siiani. Teeme seda Enneagrami põhjal ning vaatame läbi kõik variandid, kuidas see senini toimida on saanud.

Tõeline muutus

Kui erinevad mustrid on paljastatud, siis saab aset leida ka tõeline muutus. See pole lihtsalt ainult teooria, mille unustad igapäevases elus. Saad teha harjutusi ning kaasa lihtsad juhised, et enda elu muutma hakata.

Süvahingamine

Teadvustatud ego teemadega läheme süvahingamise protsessi. Selle kaudu saame alateadvuse mustritele veelgi lähemale ja lubame kehateadvusel need vabastada. Hingamise kaudu saad sa salvestad endasse jälje ehk teadmise, kuidas on võimalik iseenda tuumolemuseni jõuda

 

Bliss seisund

Seisund kuhu sa sessiooni lõpuks jõuad on midagi maagilist. Inimesed on seda kirjeldanud kui avardumist, uuestisündi, täielikku lõdvestust ja õndsat olekut. Selle kogemuse integreerid sa oma kehasse ning saad ka igapäevaelus selle olemusse häälestuda.

Retriidi tulemusena

Saad paremini aru endast. Oskad näha enda lähedasi- partnerit, lapsi, vanemaid, pereliikmeid hoopis teise pilguga. Oskad aru saada ohvriks olemise või “ülesõitmise” põhjustest. Nähes erinevad mustrid läbi, saad lõpetada enda poolt nende kasutamise.

Kandimaa Joogatalu Lääne Saaremaal on müstiline paik. Nii nad räägivad. Esmapilgul tundub lihtsalt kaunis talukompleks ajaloolise küla ääres sammaldunud kiviaedade vahel. Kuid kui jõuad hoovi, siis kõik muutub. Nägijad on öelnud, et selle koha ümber on meeletult suur kaitsev energia mull. Me tegelikult ei teagi täpselt, mis selle koha tööle paneb, kuid asjad juhtuvad. Kandimaa Joogatalu ootab sind!

Ego mustrite töötuba juhib retriidil tundeterapeut Kaidi Malk

Kaidi kirjutab enda kohta nii:

Minu kutsumus on aidata Sul tegeleda emotsioonide või mõtte- ja käitumismustritega, mis Sind ei toeta. Eneseareng ja endale parima võimaliku elukvaliteedi pakkumine – see on kõige olulisem.

Olen õppinud erinevaid metoodikaid. Kõige varasem oli rännakumeetod ning rännakupraktikuna tegelenud inimestega juba 14 aastat. Selle aja jooksul olen ka enda jaoks ära lahendanud mitmeid terviseprobleeme, samuti enda emotsionaalseid teemasid. Rännakuteraapias me kasutame järeleproovitud toimivaid võtteid, mis aitavad jõuda emotsionaalse ja füüsilise tervenemiseni ning eneseteadvustamiseni.

Lisaks rännakule olen õppinud Daliani meetodit, NPA-d, kehatööd traumade vabastamiseks ja biodünaamilist hingamist.

Lisaks egomustrite teadvustamise koolitustele korraldan ka loovuse tunde täiskasvanutele ning võtan vastu kliente rännakuseanssidele.

Retriidi päevakava

REEDE

 • 17.00 – BlissJooga
 • 18.30. – Õhtusöök
 • 19.30 – Avamisring – Sissejuhatus teemasse
 • 21.00 – Saun

LAUPÄEV

 • 8.00 – Teetseremoonia
 • 8.30 – BlissJooga
 • 10.00 – Hommikusöök
 • 12.00 – 15.00 Süveneme EGO mustritesse
 • 15.00 – Lõuna
 • 16.00 – Vaba aeg, jagamine, olemine
 • 17.00  – Süvahingamine
 • 19.00 – Õhtusöök
 • 20.00 – Tantsurännak

PÜHAPÄEV

 • 8.00 – Teetseremoonia
 • 8.30 – Hommikupraktika
 • 10.00 – Hommikusöök
 • 11.00 – 14.00  Tervenemise töötuba
 • 14.00 – Lõpuring
 • 15.00 – 16.00 Lõuna ja lõpetus

Mehed jagavad oma kogemust hingamisest

ROHKEM TAGASISIDET

Ego mustrite retriit hingamisega

10-12 juuni 2022
290 €

HIND SISALDAB:

Kõiki praktikaid sh:
EGO mustrite töötuba, 1x3h süvahingamise sessiooni, tervendav töötuba

Hommikused teetseremooniad ja keha avamise praktikad

Ööbimist 3-6 tubades

6 maitsvat ja toitvat taimetoidukorda
Vett, teed ja tervislikke näkse

Sauna ja basseini

OM Retriitide FB guppi lisamist

Broneeringu tasu 50 €

BRONEERI KOHT

Pilte varasematelt retriitidelt

Küsimused mis võivad tekkida

Millist hingamise tehnikat praktiseerime?

Kasutame nii BBTRS ehk biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise tehnikaid kui ka vabastavat hingamist.  Need on üldpildis üsnagi sarnased. BBTRS kasutab rohkem lainetust ning kaasatud on ka kehalised punktid, mis aktiveerivad sisemisi pingeid. Vabastav hingamine aitab oma lõdvestuse ja vabastamise tehnikaga läbi minna sügavatest kihtidest. Katrin on õppinud nii BBTRS tehinkat kui vabastavat hingamist ning leiab, et nende kombineerimine toimib suurepäraselt. Eks iga hingamiseteraapia sessioon on terapeutide “nägu” aga kõige olulisem on turvalise ruumi loomine ja hoidmine. Seda oleme praktiseerinud juba 20-l retriidil ning seni on see alati suurepäraselt õnnestunud!

Kas broneeringut saab ka tühistada?

Ettemaks 50€ on üldjuhul tagastamatu, kuna sellega broneerid sa endale koha.  Kui retriidini on aega rohkem kui 1 kuu, siis on võimalik leppida kokku tagasikandes juhul kui koht saab täidetud.  Kui retriit jääb ära riiklike piirangute tõttu, siis tagastame kogu broneeringu.

Kas tasuda saab ainult krediitkaardiga?

Enamus deebetkaarte pakub täna samuti internetiostude võimalust nagu krediitkaartidel. Juhul kui sul ei ole sobivat kaarti, võta ühendust, leiame muu viisi.