Minu lugu

Tõe otsingud

Minu nimi on Katrin Kivi. Olen olnud tõe otsija lapsepõlvest peale. Juba väiksena mäletan end mõtisklemas universumi toimimise ja elu sügavama olemuse üle. Soov luua, viis mind õppima maalikunstnikuks Tartu Kunstikooli ning sealt edasi moedisaineriks EKAsse. Sellel alal olen olnud tegev 20 aastat.

Tasakaal vaimse ja füüsilise vahel

Minu jaoks on alati oluline olnud vaimse ja  füüsilise poole tasakaal. Nii nagu me hoiame oma kodu korras, on loomulik ju hoolitseda ka oma hinge kodu eest. Kui 2009 aastal avastasin enda jaoks jooga, paelus see kohe minu tähelepanu – kõik mida ma olin otsinud, oli ühes kohas olemas. Keha, meele ja hinge tasakaal. 2012 aasta märtsist alustasin õpinguid Londoni Karam Kriya koolis ning oman Kundalini Jooga rahvusvahelise õpetaja sterifikaati. 2017 sügisel läbisin ka Yoga Alliance Yin jooga õpetaja kursuse I ja II taseme.

Iseenda südamehääle järgimine

2017 aastal kevadel läbi avardavate kontaktide ja sügava sisemise tunnetuse jõudsin arusaamisele, et aeg on usaldada ja liikuda sügavale tõe sisse iseendas. Sellest hetkest alates jagan teiega BlissJoogat.

BlissJooga on minu enda väljatöötatud joogastiil, kus viin tunde läbi sisemist tunnet usaldades olles kanaliks puhtale õpetusele otse universumist!

2018 aasta alustasin õpingiud ka Holistika Instituudis, kus õpin tänaseni regressiooniterapeudiks.  2019 aastal lisandusid ka hingamisterapeudi väljaõpped ning praktika.

Pühendumine

Joogatund  on koht kus pühenduda endale täielikult. Olla vaatleja ja märgata kohta kus sa elus hetkel oled. Ühenduse loomine annab sulle justkui kõrgema vaatepunkti, kus sa näed ära tupikteed ja vaba voolamise.  Selle teadmisega on igapäevaelu võimalik elada kerguses ja harmoonias.

Veelgi sügavamad kihid saab avada sügava teadliku hingamisega. Hingamine on hinge keel.

Ruumi loomine

See on justkui maagia, kuidas avatud südamega luues muutub ruum või keskkond  puhtaks tingimusteta armastuseks. Retriidi loomine on tulnud minu ellu puhtast soovist luua ilu, soojust, armastust, sügavust, mängulisust,  tähistamist, naudinguid ja veel palju palju muud. Mina elan elusat elu ja kutsun kõiki kaasa sellesse sagedusse!

Peegelduse seadus

Kõik maailmas vibreerib mingil sagedusel. Vaimsed praktikad aitavad tõsta sinu sagedust.  Hirm, viha, süütunne ja  häbi on ühed madalamad sagedused, kus meil inimesena on väga raske viibida. Kõrgeimad sagedused on tänutunne, õnn ja armastus.

Kõige esmane abinõu hirmust välja tulekuks on keskenduda tänulikkusele ja armastusele.  Kui teha seda grupis koos, on tulemus kiire ja võimas. Sa tunned iseenda loovat väge ja tead, et sina saad ise valida kus sagedusel sa soovid olla ja mida oma ellu luua.

Uus ajastu on saabunud ja näed väga selgelt kuidas me saame ise oma reaalsuse luua täpselt selliseks nagu soovime.

Armastusega, Katrin