Retriit Elukirglik Naine

VAATA LÄHEMALT BRONEERI KOHT
[product_attribute per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”title” order=”ASC” filter=””]

Naiste retriit Saaremaal
29-31 juuli 2022

Pühendu kirega elule!

Juba iidsetes õpetustes on öeldud, et mees on vertikaalsus ja kohalolu ning naine on kõik muu. Naine, Tuhandenäoline Jumalanna. Naine, lõputute üllatuste allikas, kes juba oma algolemuses on Looja ja elutule hoidja. Naine, kelle võimsas kehas saab alguse järgmise inimese elu. Naine, see müstiline ja salapärane võluväega elulooja.
Kui kontaktis oled Sina oma naiselikkusega ja selle paljude erinevate aspektidega? Kas tajud ennast elususest pakatava väeka naisena? Kas teadvustad endale naiseks olemise erilist loomise väge? Kas tunned, et elu on üks põnev ja kõikide võimalustega teekond? Kas tajud endas elamise kirge? Kas usud, et kõik, mida oma elus soovid kogeda, on Sinu enda võimuses endale luua ja veel enamatki?
Retriidil Elukirglik Naine otsime endas üles ja teeme ruumi oma sisemisele elutulele. Vaatame otsa oma varjudele, mis on kustutanud elukire hõõguvad sädemed ja teeme praktikaid ning rituaale, et need hääbunud osakesed iseendast taas eluleegile äratada.
Suve südame maagia avab meile muutusteks toetava energiavälja kus saame mängeldes avaneda!
Oled südamest oodatud!
Katrin Ja Krsitiina

.

Miks tulla retriidile?

Naistel on uue maailma loomisel eesmineja roll. Naistena on meil võimalik teha esimesena transformatsioon läbi ja näidata meestele lendamise võimalikkust. Naistena meil on taju ja intuitsioon ning koos saab ühisvälja kaudu teadlikkust mitmekordselt võimendada. See loob uued võimalused nii su isiklikku ellu kui kogu maailmale.

Kõik on võimalik!

Mida osalejad on kogenud

Retriidi päevakava

on loomisel

Koguneme 29.juulil kell 16.00 ja lõpetame 31. juulil k 16.00. Kogu muu laagri kava alles loob ennast ja see saab peagi paika

Milliseid praktikaid plaanime kasutada:

  • Teadvustame takistused, mis ei luba sul elukirge nautida
  • Vaatame sisse naiselikkusesse ja haavatavusse
  • Aitame üksteisel näha elukirge ja olla nähtud
  • Teeme Katrini BlissJoogat ja Kristiina Yin joogat
  • Praktiseerime süvahingamist ja teisi erinevaid hingamistehnikaid.
  • Teeme põnevaid rituaale
  • Tantsime ja pööritame maagilisel pööripäeval

Jätame osad praktikad üllatuseks.

Kohti on 10-le naisele.

Retriiti loome koos imekauni ja sügava naise Kristiina Piiparineniga.

Oled kogu retriidi aja südamega hoitud!

Sa või tulla üksi, sa oled hoitud! Sa võid tulla sõbrannaga, olete mõlemad hoitud! Tunneta iseenda südame häält.

Ööbimine on  3-6stes tubades/pesades. Kütame õhtuks ka mõnusa maasauna ja teeme ilurituaale. Saab ka külma basseini sulpsata.  Supermaitsvat, elusat taimetoitu valmistab meile armas Maily Kerdo. Tema inspiratsioonist ei jää keegi puutumata.

Oled südamest oodatud, Katrin Ja Kristiina

Katrin ja Kristiina

Meie sõprus Kristiinaga sai alguse 2015 a Bali väereisilt ning meie ühendus on aastatega jõudnud uskumatute sügavusteni. Me mõistame teineteist hinge tasandil ja saame peegeldada üksteisele naise jumalannalikku olemust. Mõnikord me ei näe mitu kuud ja siis ühel hetkel tekib meil tavaliselt mõlemal üheagselt tunne, et nüüd on jälle vaja. Sest me tõstame, me valgustame armastusega haavu ja puhume õrnalt peale, me hoiame! Nüüd on ka sinul võimalus sellest hoidmisest osa saada!

Kristiina Piiparinen on teadlikku enesearenguteed käinud viimased kümme aastat, mille jooksul läbinud mitmeid erinevaid kursuseid, koolitusi ja praktikaid keha ja meele tasakaalustamise, enesetervendamise ja inimeseks olemise sügavama mõistmise teemadel. Joogaga tegeleb ta viimased seitse aastat ja 2016. aastast on Yoga Alliance’i sertifitseeritud Yin jooga õpetaja. Veel on ta Meta-EFT teraapia meetodi (emotsioonide ja traumade vabastamise tehnika) III astme praktik ja läbinud aastase programmi Holistika Instituudis.

Kristiina väärtustab tervislikku ja teadlikku eluviisi ning usub, et eneseteadvustamisega ja sügavama mõistmisega iseenda tervikolemusest mõistame paremini kõike, mis toimub meist väljaspool – Elu suurt mängu, anname endale võimaluse jõuda tähendusrikkama ja harmoonilisema elu kogemiseni, avardada eneseteostuse potentsiaali, hoida oma keha terve ja elujõulisena, elada julgelt südame järgi ja luua oma elu armastuse väest. Kristiina usub, et sügavas teadlikkuses enda naiseks olemisest, saame avada endas selle maagilise naiselikkuse võluväe ja hingesära, millega transformeerime iseennast, teekaaslaseid ja maailma kõrgemasse teadlikkusse ja armastuse sagedusele ning avame koodid küllusest ja kergusest manifesteeritud reaalsusesse

Minu kohta saad lugeda SIIT

Naiste retriit

Elukirglik Naine

29-31 juuli 2022
350 €

HIND SISALDAB:

Kõiki praktikaid 

Kingitust!

Ööbimist 3-6 tubades

6 maitsvat ja toitvat taimetoidukorda
Vett, teed ja tervislikke näkse

Sauna ja basseini

OM Retriitide FB guppi lisamist

Hind  350 €

Broneeringu tasu 50 €

BRONEERI KOHT

Pilte varasematelt retriitidelt

Küsimused mis võivad tekkida

Mul pole varasemat naisteretriidi kogemust, kas ma olen oodatud?

Retriidil osalemine ei eelda, et sa oled seda varem kogenud. Kuula oma südame kutset, meie oleme avatud, et sind soojalt vastu võtta!

Kas broneeringut saab ka tühistada?

Ettemaks 50€ on üldjuhul tagastamatu, kuna sellega broneerid sa endale koha.  Kui retriidini on aega rohkem kui 1 kuu, siis on võimalik leppida kokku tagasikandes juhul kui koht saab täidetud.  Kui retriit jääb ära riiklike piirangute tõttu, siis tagastame kogu broneeringu.

Kas tasuda saab ainult krediitkaardiga?

Enamus deebetkaarte pakub täna samuti internetiostude võimalust nagu krediitkaartidel. Juhul kui sul ei ole sobivat kaarti, võta ühendust, leiame muu viisi.