Naiste retriit Saaremaal

VAATA LÄHEMALT BRONEERI KOHT
[product_attribute per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”title” order=”ASC” filter=””]

Naiste retriit Transformatsioon
10-12 detsember 2021

Kookonist liblikaks!

Kogu maailmal on praegu käsil suur muutuste ajajärk. Inimestena oleme me selle maailma osad ja meil on valida kas minna muutustega kaasa ja kohaneda või jääda paigale ning klammerduda vanasse. Muutuste lubamine ellu on kui vooluga kaasa ujumine, usaldamine, lastes voolul end kanda. Paigalseis ja klammerdumine seevastu toovad ellu pinged ja takistused.

Naistena oleme universumi muutuste suhtes eriti tundlikud. Meie keha muutub rahutuks ja ärevaks, hing ei luba jääda paigale ja meie intuitsioon sosistab juba pikemat aega intensiivselt, et usalda, võta muutus vastu, võta pimedus vastu ja sa näed lõpuks sädet, valgust, elu… See ongi TRANSFORMATSIOON. Me peame lubama vanal surra, et saaksime ärgata uuele elule. Vanast lahti laskmine võib olla väga keeruline ja valuline protsess kui sul pole teadlikkust. Ilma hävinguta ei saa aga uus sündida. Naisena on sul vaja läbida see pimeduse tunnel. See võib mõnikord olla nagu agoonia kookon, kuhu sa end aina sügavamalt sisse mässid, kuni ei saa end liigutada ja tunned end lõksus. Sa pead lihtsalt alistuma sellesse valusse, lubama endal see vastu võtta ja lasta endal kukkuda olematusse…. ning siis ühel hetkel sünnib vaikusest midagi uut.  Sa tunned energiaosakese värelust, liigutust, elusädet. Avad silmad ja näed oma sädelevaid liblikatiibu ning ühtäkki oled vaba. Sa lendad uuele elule vastu mis pulbitseb energiast, loob ja mängib, samaegselt kergelt ja sügavalt, pingutuseta voolates.

Miks tulla retriidile?

Naistel on uue maailma loomisel eesmineja roll. Naistena on meil võimalik teha esimesena transformatsioon läbi ja näidata meestele lendamise võimalikkust. Naistena meil on taju ja intuitsioon ning koos saab ühisvälja kaudu teadlikkust mitmekordselt võimendada. See loob uued võimalused nii su isiklikku ellu kui kogu maailmale.

Kõik on võimalik!

Mida osalejad on kogenud

Retriidi päevakava

on loomisel

Koguneme REEDEL kell 17.00 ja lõpetame PÜHAPÄEVAL k 16.00. Kogu muu laagri kava alles loob ennast ja see saab paika novembri algusekes

Milliseid praktikaid plaanime kasutada:

  • Praktiseerime süvahingamist ja teisi erivaid hingamistehnikaid.
  • Teeme Katrini BlissJoogat ja Kristiina Yin joogat
  • Avame energiakanalid ja ja teeme sisemist tööd iseendaga
  • Aitame üksteisel näha ja olla nähtud
  • Avame Südameringi
  • Tantsime hingedena, kasutades keha väljendusvahendina

Kindlasti jääb midagi ka üllatuseks.

Kohti on 10-le naisele.

Seekord loome retriiti koostöös imekauni ja sügava naise Kristiina Piiparineniga.

Oled kogu retriidi aja südamega hoitud!

Sa või tulla üksi, sa oled hoitud! Sa võid tulla sõbrannaga, olete mõlemad hoitud! Tunneta iseenda südame häält.

Ööbimine on  3-6stes tubades/pesades. Kütame õhtuks ka mõnusa maasauna ja teeme ilurituaale. Saab ka külma basseini sulpsata.  Supermaitsvat, elusat taimetoitu valmistab meile armas Maily Kerdo. Tema inspiratsioonist ei jää keegi puutumata.

Oled südamest oodatud, Katrin Ja Kristiina

Katrin ja Kristiina

Meie sõprus Kristiinaga sai alguse 2015 a Bali väereisilt ning meie ühendus on aastatega jõudnud uskumatute sügavusteni. Me mõistame teineteist hinge tasandil ja saame peegeldada üksteisele naise jumalannalikku olemust. Mõnikord me ei näe mitu kuud ja siis ühel hetkel tekib meil tavaliselt mõlemal üheagselt tunne, et nüüd on jälle vaja. Sest me tõstame, me valgustame armastusega haavu ja puhume õrnalt peale, me hoiame! Nüüd on ka sinul võimalus sellest hoidmisest osa saada!

Kristiina Piiparinen on teadlikku enesearenguteed käinud viimased kümme aastat, mille jooksul läbinud mitmeid erinevaid kursuseid, koolitusi ja praktikaid keha ja meele tasakaalustamise, enesetervendamise ja inimeseks olemise sügavama mõistmise teemadel. Joogaga tegeleb ta viimased seitse aastat ja 2016. aastast on Yoga Alliance’i sertifitseeritud Yin jooga õpetaja. Veel on ta Meta-EFT teraapia meetodi (emotsioonide ja traumade vabastamise tehnika) III astme praktik ja läbinud aastase programmi Holistika Instituudis.

Kristiina väärtustab tervislikku ja teadlikku eluviisi ning usub, et eneseteadvustamisega ja sügavama mõistmisega iseenda tervikolemusest mõistame paremini kõike, mis toimub meist väljaspool – Elu suurt mängu, anname endale võimaluse jõuda tähendusrikkama ja harmoonilisema elu kogemiseni, avardada eneseteostuse potentsiaali, hoida oma keha terve ja elujõulisena, elada julgelt südame järgi ja luua oma elu armastuse väest. Kristiina usub, et sügavas teadlikkuses enda naiseks olemisest, saame avada endas selle maagilise naiselikkuse võluväe ja hingesära, millega transformeerime iseennast, teekaaslaseid ja maailma kõrgemasse teadlikkusse ja armastuse sagedusele ning avame koodid küllusest ja kergusest manifesteeritud reaalsusesse

Minu kohta saad lugeda SIIT

Naiste retriit

Transformatsioon

10-12 detsember  2021
290 €

HIND SISALDAB:

Kõiki praktikaid 

Kingitust!

Ööbimist 3-6 tubades

6 maitsvat ja toitvat taimetoidukorda
Vett, teed ja tervislikke näkse

Sauna ja basseini

OM Retriitide FB guppi lisamist

Hind  290 €

Broneeringu tasu 50 €

BRONEERI KOHT

Pilte varasematelt retriitidelt

Küsimused mis võivad tekkida

Mul pole varasemat naisteretriidi kogemust, kas ma olen oodatud?

Retriidil osalemine ei eelda, et sa oled seda varem kogenud. Kuula oma südame kutset, meie oleme avatud, et sind soojalt vastu võtta!

Kas broneeringut saab ka tühistada?

Ettemaks 50€ on üldjuhul tagastamatu, kuna sellega broneerid sa endale koha.  Kui retriidini on aega rohkem kui 1 kuu, siis on võimalik leppida kokku tagasikandes juhul kui koht saab täidetud.  Kui retriit jääb ära riiklike piirangute tõttu, siis tagastame kogu broneeringu.

Kas tasuda saab ainult krediitkaardiga?

Enamus deebetkaarte pakub täna samuti internetiostude võimalust nagu krediitkaartidel. Juhul kui sul ei ole sobivat kaarti, võta ühendust, leiame muu viisi.