ÖÖ
helid hingamise ja rännakuga

VAATA LÄHEMALT SOOVIN OSALEDA
[product_attribute per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”title” order=”ASC” filter=””]

Ööhelid hingamise ja rännakuga
30-31 oktoober 2021

Rännak edasijõudnud kosmonautidele

Kutsume sind rännakule iseenda sisekosmosesse, et sa saaksid kogemuse millestki suuremast, avardunud ja lõdvestunud seisundist. Kogemuse sügavuse valid sa ise. Ukse rännakule avab juhendatud hingamine mida toetab DJ setiga meie helimaag Artjom. Sügavam reis läheb sealt edasi gongide, helikausside ja teiste tervendavate helide saatel ning kestab kogu öö.

Kui tunned, et vajad enda jaoks tervet nädalavahetust siis tule juba reedel mil Artjom teeb ekstaatilist tantsu. Siis saad laupäeval end õhtuseks rännakuks rahulikus tempos eelhäälestada. Terve nädalavahetuse paketis on kohti piiratud arv kuna majutust saame peamajas pakkuda 10’le inimesele. Üritus on alkovaba.

Tuuli kogemus

HELI JA HINGAMISE RETRIIT
SEPTEMBER 2021

Süvahingamine

Süvahingamine on esimene etapp rännakul. Selle kaudu toimub teadvuse tasandi muutus ehk sisenemine. Teraapilise pulseeriva hingamisega on võimalik luua otseühendus kehaga, meele tasandist “üle hüpates”. Hingamise protsessi minnes annad sa kontrolli oma kehale ning meele ja ego tasand ei saa sind takistada. Keha hakkab ise vabastama minevikus kinni jäänud emotsioone. Süvahingamine on kiirtee mõttemustrite vabastamiseks ja puhastamiseks.

Teekond sisemusse

Siserännakul võid sa kohata igasugu tegelesi, nagu muinasjutus. Sõbrad Alateadvus ja Kehateadvus saavad ruumi end väljendada. Takistused ja ülesanded ilmuvad sulle vastupanu ja ebamugavusena. See on tihti üks rännaku osa, kuid ei pruugi olla. Muutunud teadvuse seisundis saad sa olla nii vaatleja kui kogeja. Anname sulle kõik vajalikult juhtnöörid enne teekonda kaasa ja toetame ka rännaku ajal.

Ühendus

Seisund kuhu sa sessiooni lõpuks jõuad on midagi maagilist. Inimesed on seda kirjeldanud kui avardumist, uuestisündi, täielikku lõdvestust ja õndsat olekut. Selle kogemuse integreerid sa oma kehasse ning saad ka igapäevaelus selle olemusse häälestuda.

Helirännak

Muusika on jumalik vahend, mis ühendab keha ja hinge. Tundlik helide maag teab iga heli sagedust ja vibratsiooni põhjalikult. Rännaku pikka lõdvestust mis kestab 03.00’ni öösel, saadab sügavalt puudutav helikausside kõla ning gongi võimas vibratsioon.

Kandimaa Joogatalu Lääne Saaremaal on müstiline paik. Nii nad räägivad. Esmapilgul tundub lihtsalt kaunis talukompleks ajaloolise küla ääres sammaldunud kiviaedade vahel. Kuid kui jõuad hoovi, siis kõik muutub. Nägijad on öelnud, et selle koha ümber on meeletult suur kaitsev energia mull. Me tegelikult ei teagi täpselt, mis selle koha tööle paneb, kuid asjad juhtuvad. Kandimaa Joogatalu ootab sind!

Pakett 1

120 €

LAUPÄEV

18.00 – Kogunemine
19.00 – 03.00 – Rännak hingamise ja helidega
03.00 – 09.00 – Magamine samades rännakupesades

PÜHAPÄEV

10.00 – Hommikusöök
11.00 – Lõpuring

Mida kaasa võtta: Pesamaterjalid ehk mõni pehmem matt (nt lambanahk), bleedid, padjad selleks, et sa tunneksid ennast terve öö mugavalt. Kohapeal on olemas joogamatid, bleedid. Käterätik kui soovid hommikust karastust basseinis.

Pakett 2 - ööbimisega tubades

200 €

REEDE

19.00  – Kogunemine
20.00 – 22.00 – Ekstaatiline tants

LAUPÄEV

09.00  – Blissjooga
11.00- 12.00  – Hommikusöök
15.00 – 18.00  – Saun
19.00 – 03.00  – Rännak hingamise ja helidega
03.00 – 09.00  – Magamine rännakupesades või tubades

PÜHAPÄEV

10.00 – Hommikusöök
11.00 – Lõpuring

Mida kaasa võtta: Käterätik sauna ja basseini jaoks. Pesamaterjalid et rännakul oleks mõnus. Kohapeal on olemas joogamatid, bleedid. Saunajook (ilma alkoholita).

Meeste kogemus hingamisega

Pilte varasematelt üritustelt