BlissJooga retriit
kvantvälja praktikatega

VAATA EDASI BRONEERI KOHT

OpenMind retriit Saaremaal

Kandimaa joogatalus 24-26 veebruar 2023

Retriit tähendab eemaldumist tavakeskkonnast ja rutiinist. Igal retriidil on oma dünaamika: vanast rutiinist lahtilaskmine, tühjus/segadus, uue mina loomine ja väesse jõudmine

BlissJooga ja kvantvälja retriidil saad kogemuse sellest, et sa oled suurem kui su füüsiline keha, saad valitseda aega, astud välja väliskeskkonna mõjust ning paned kõrvale ego vajadused. Sa astud ellujäämisreziimilt meistri ehk looja teadvusesse.

Retriidil kasutame Dr. Joe Dispenzast inspireeritud metoodikat, mille üheks oluliseks osaks on kvantväljaga ühenduse loomine. Praktikate käigus vaatame “vanale minale” otsa ja laseme tänutundega minna. Alles siis saame luua uue kogemuse iseendast ning juhtida seda mängu Looja tasandilt. Just sellisteks sügavalt puudutavateks sisekaemusteks olen loonud Kandimaa Joogatalu, kus puhas tõstetud energia aitab meie potentsiaalil loomulikul viisil avaduda.

Oled südamega hoitud,

Muutuste teekond

Läbi iseenda avardavate kvantvälja praktikate olen kokku pannud teekonna, mis aitab ka sinul soovitud muutus ellu viia. Jagan retriidil mitmeid isiklikke kogemusi, takistusi ning lahendusi.

Mõni lõhkuv programm meis võib olla uskumatult jonnakas, me oleme seda miljon korda teadvustanud ja “läbi teinud” aga ikka ta käivitub! Miks ometi?

See on kõik selleks, et sa mõistaks põhjani, juure tasandini. Et sa koristaks kõik nurgatagused hallist tolmust ja selle juures teeksid seda naudinguga.

Kärsitu inimesena on minu jaoks olnud kõige raskem alistuda ajatusse. Teadmine, et kihte ei saa läbida kiirelt, on tulnud minuni tasapisi. Igal “vana mina” filtril on oma aeg. Ja samamoodi ehitame me UUT MINA üles kiht-kihi haaval. Lõdvestumine sellesse protsessi on toonud suure sisemise rõõmu!

Kasutame kolme tehnikat

Retriidil kasutame kõiki minu elus olulisi praktikaid

Kvantvälja praktikad

Kui erinevad programmid on paljastatud, siis saab aset leida ka uue loomine. Selleks ühendume kvantväljaga. See on lõputute võimaluste väli, kuhu on meil ligipääs kõigil. See käib läbi teadvuse seisundi muutuse. Kasutame retriidil erinevaid tehnikaid kuidas ajulained viia Beetast Alfasse, Theetasse ja Deltasse.

Süvahingamine

Süvahinagmine on üks viisidest, kuidas muuta teadvuse seisundit. Selle kaudu saame alateadvuse mustritele veelgi lähemale ja lubame kehateadvusel need vabastada. Hingamise kaudu saad sa salvestada endasse jälje ehk teadmise, kuidas on võimalik iseenda tuumolemuseni jõuda.

Süvahingamine

Mis on kvantvälja praktika?

See on süsteemne ja teadlik muutuse loomine läbi avatud teadvuse seisundi

Kvantvälja praktikate esimene osa on töö alateadvusega. Selleks, et luua muutus, on vaja läbi näha ellujäämisstrateegiad, sõltuvused, klammerdumised, ärateenimised jne. Need on programmid mis kontrollivad ja neis pole vabaduse ruumi.

Praktikate teises osa hakkame looma UUT MINA. Läbi spetsiaalse kvantvälja meditatsiooni on võimalik siseneda lõputute võimaluste ruumi ning seal kutsuda ellu just seda mida soovime.

Meditatsioonis juhin sind seisundisse kus saad kogemuse sellest, et sa oled suurem kui su keha, kus pole aega, kus pole väliskeskkonda ning ego vajadusi. Kohtud seal piirangutevaba iseendaga

BRONEERI KOHT

Terapeutiline ruum

Kvantvälja praktikate süsteemi oluline osa on terapeutiline ruum. Kõigil grupi liikmetel on võimalus tuua ruumis nähtavale isiklik destruktiivne ellujäämisprogramm.

Kvantvälja kogemuse kaudu jõuab sinuni selge teadmine sellest mida sa vajad, mis sind õnnelikuks teeb, mis sind praguses hetkes täidab ja läbi puhta joonduse saad selle oma ellu kutsuda

30 päeva toetusgrupp

Kogemus näitab, kui oluline on vahetult peale suuri muutusi enese jälgimine, et mitte kukkuda taas vanasse rutiini. Selleks loon meile retriidi lõppedes ühise kinnise grupi, kus saame oma protsesse jagada ja nõu küsida. Olen teie kõigi jaoks olemas selles ühises loodud ruumis.

Retriidijärgne toetusgrupp on oluline, et toetava grupienergia kaudu “Uus Mina” kinnistuks.
Lisaks kingin Sulle 30-päevaks ligipääsu OpenMind Online keskkonda

VAATA JÄRELE

Miks tulla retriidile?

Sa oled toetatud

Sa oled vastu võetud sellisena nagu sa oled

Sind mõistetakse

Sa saad ausaid kuid armastavaid peegeldusi

Sa näed, et sa pole oma “teemadega” üksi

Sa koged, et töö iseendaga võib olla väga mänguline ja lõbus

Sa hakkad nägema ennast päris ägeda inimese/olevusena

Su taju endast avardub

Sa saad aru, et väline maailm ei olegi nii oluline kui sa ise

Sa saad aru, et sa oled päriselt väärt kõike

Retriidi päevakava

REEDE

 • 17.00 – BlissJooga
 • 18.30. – Õhtusöök
 • 19.30 – Avamisring – Sissejuhatus teemasse
 • 21.00 – Saun

LAUPÄEV

 • 8.00 – Teetseremoonia
 • 8.30 – BlissJooga
 • 10.00 – Hommikusöök
 • 12.00 – 15.00 Kvantvälja praktikad
 • 15.00 – Lõuna
 • 16.00 – Vaba aeg, jagamine, olemine
 • 17.00  – Süvahingamine
 • 19.00 – Õhtusöök
 • 20.00 – Tantsurännak

PÜHAPÄEV

 • 8.00 – Teetseremoonia
 • 8.30 – BlissJooga
 • 10.00 – Hommikusöök
 • 11.00 – 14.00  Kvantvälja praktikad
 • 14.00 – Lõpuring
 • 15.00 – 16.00 Lõuna ja lõpetus

Kandimaa Joogatalu Lääne Saaremaal on ideaalne paik kus sellises formaadis laagreid ja retriite korraldada. Nägijad on öelnud, et selle koha ümber on meeletult suur kaitsev energia mull. Me tegelikult ei teagi täpselt, mis selle koha tööle paneb, kuid asjad tõesti juhtuvad.

Boutique retreat

Ainult 10 kohta

Sellel retriidil hoiame turvalist ruumi kümnele inimesele ja kuna kohad on piiratud, lähevad sellised väikesed grupid alati täis. OpenMind retriidid näitavad, et mingi magnet tõmbab kohale just need inimesed, kes peavad siia jõudma. Nii lihtsalt juhtub, meie usaldame universumit. Usalda sina ka!

BlissJooga retriit kvantvälja praktikatega

24-26 veebruar 2023
350 €

Hind sisaldab kõiki praktikaid sh:

Kvantvälja praktikaid
BlissJooga
Süvahingamise sessiooni
Meditatsioonid
Hommikused teetseremooniad ja keha avamise praktikad
Ööbimist 3-4 tubades
6 maitsvat ja toitvat taimetoidukorda -vett, teed ja tervislikke näkse
Sauna
OM Retriitide FB guppi lisamist
Broneeringu tasu 50 €
BRONEERI KOHT

Pilte varasematelt retriitidelt

Küsimused mis võivad tekkida

Millist hingamise tehnikat praktiseerime?

Kasutame nii BBTRS ehk biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise tehnikaid kui ka vabastavat hingamist.  Need on üldpildis üsnagi sarnased. BBTRS kasutab rohkem lainetust ning kaasatud on ka kehalised punktid, mis aktiveerivad sisemisi pingeid. Vabastav hingamine aitab oma lõdvestuse ja vabastamise tehnikaga läbi minna sügavatest kihtidest. Katrin on õppinud nii BBTRS tehinkat kui vabastavat hingamist ning leiab, et nende kombineerimine toimib suurepäraselt. Eks iga hingamiseteraapia sessioon on terapeutide “nägu” aga kõige olulisem on turvalise ruumi loomine ja hoidmine. Seda oleme praktiseerinud juba 20-l retriidil ning seni on see alati suurepäraselt õnnestunud!

Kas broneeringut saab ka tühistada?

Ettemaks 50€ on üldjuhul tagastamatu, kuna sellega broneerid sa endale koha.  Kui retriidini on aega rohkem kui 1 kuu, siis on võimalik leppida kokku tagasikandes juhul kui koht saab täidetud.  Kui retriit jääb ära riiklike piirangute tõttu, siis tagastame kogu broneeringu.

Kas tasuda saab ainult krediitkaardiga?

Enamus deebetkaarte pakub täna samuti internetiostude võimalust nagu krediitkaartidel. Juhul kui sul ei ole sobivat kaarti, võta ühendust, leiame muu viisi.