OM Retriidid
väestavad ja inspireerivad

LOE LÄHEMALT SOOVIN OSALEDA

Midagi enamat kui lihtsalt retriit

Retriit tähendab eemaldumist. Eemale tõmbumist tavaelu rutiinist selleks, et võtta aeg maha, küsida küsimusi iseendalt ja kuulata vastuseid, mida su südame hääl sulle vaikselt sosistab. Retriit on kui karussellilt maha hüppamine. Teed hüppe ja ootad, et see tiirlemine lõpeks. Peatud täielikult, ka meel aeglustub. Kõik settib, torm vaibub ja sa näed äkki oma hinge sügavust.  Sa näed iseenda kristalset sära ja see hetk avab su uue maailam värvad.

Nii Eestis kui mujal

Eestis toimvad OM retriidid minu maakodus, Saaremaa paradiisis, Kandimaa talus, puhta looduse keskel. Mujal maailmas valin väga hoolikalt koostööpartnereid, et koht oleks toetav ja tõstev.

OM retriitide valikust leiad 3-päevased jooga -ja hingamise retriidid ja 4-päevase hingamise ja helirännaku retriidi. Samuti toimub igal aastal võimas 5-päevane naiste väelaager.

OM retriitidel läheme me sügavale iseenda sisse aga sama oluline on ka see, et me oskame nautida olemist, ilu, imehead sööki,  nalja, naeru, seltskonda, hoolitsusi ja praktikaid. Oled alati väga hoitud! Loe osalejate tagasisidet!

Mida osalejad on kogenud

Vaata tutvustavat videot

JOOGA -JA HINGAMISE RETRIIT
DETSEMBER 2020

Retriit

EGO mustrite mängud

10-12 juuni 2022

Sellel retriidil võtame vaatluse alla kõik erinevad variandid, mil moel läbi ego katkise osa mustrid, programmid, süsteemid töötavad. Kuidas need võisid lapsepõlves tekkida ja meile külge haakuda, kuidas elu jooksul väljenduda. Räägime lahti võimalused kuidas “autopiloodil” olemisest välja saab tulla.

290 €

ROHKEM INFOT

Tõusen enda väesse

27-29 mai 2022

Osad uskumused aitavad meid elus edasi ja osad vastupidi, takistavad. Mõnede piiravate uskumustega oleme me elanud enamuse oma elust ja need on saanud meie loomulikuks osaks. Me justkui oleme leppinud selle väiksusega endas ja ei näe kusagil võimalusi enamaks. Me ei oska tõsta end Looja sagedusele.

Seekordne retriit saab olema teistsugune. Tunnen, et nii sina kui mina oleme valmis tegema suurema kvanthüppe Looja teadvuse läbitoomiseks. Mina loon sulle energeetilise ruumi, kus ka sina hakkad nägema endas peituvat Looja potentsiaali ning saad teadlikuks, et Su võimalused luua on piiramatud.

 450 €

ROHKEM INFOT

Naiste Retriit

Elukirglik Naine

20-22 juuni 2022

Retriidil Elukirglik Naine otsime endas üles ja teeme ruumi oma sisemisele elutulele. Vaatame otsa oma varjudele ja valudele, mis on kustutanud elukire hõõguvad sädemed ja teeme praktikaid ning rituaale, et need hääbunud osakesed iseendast taas eluleegile äratada. Pööripäeva maagia avab meile muutusteks portaali kus saame mängeldes sisemise kire avada!

350 €

ROHKEM INFOT

Naiste Retriit BLISS

22-24 juuli 2022

Retriit naistele – Bliss, Puhkus, Suvechill

Joogatame, hingame, teeme südameringi, lubame olla need kes oleme, maskideta.

Täpsem info tulekul.

 350 €

ROHKEM INFOT