OM Retriidid
väestavad ja inspireerivad

LOE LÄHEMALT RETRIIT KVANTNIHE

Midagi enamat kui lihtsalt retriit

Retriit tähendab eemaldumist. Eemale tõmbumist tavaelu rutiinist selleks, et võtta aeg maha, küsida küsimusi iseendalt ja kuulata vastuseid, mida su südame hääl sulle vaikselt sosistab. Retriit on kui karussellilt maha hüppamine. Teed hüppe ja ootad, et see tiirlemine lõpeks. Peatud täielikult, ka meel aeglustub. Kõik settib, torm vaibub ja sa näed äkki oma hinge sügavust.  Sa näed iseenda kristalset sära ja see hetk avab su uue maailam värvad.

Nii Eestis kui mujal

Eestis toimvad OM retriidid minu maakodus, Saaremaa paradiisis, Kandimaa joogatalus, puhta looduse keskel. Mujal maailmas valin väga hoolikalt koostööpartnereid, et koht oleks toetav ja tõstev.

Retriitide loomus on ajas muutunud, hetkel oleme rohkem kvantvälja lainetel kus kombineerime BlissJooga kehatööd, süvahingamise ja kvantvälja praktikatega.

OM retriitidel läheme me sügavale iseenda sisse aga sama oluline on ka see, et me oskame nautida olemist, ilu, imehead sööki,  nalja, naeru, seltskonda, hoolitsusi ja praktikaid. Oled alati väga hoitud.

Mida osalejad on kogenud

Vaata tutvustavat videot

JOOGA -JA HINGAMISE RETRIIT
DETSEMBER 2020

Armsad OM retriiditajad!

Kuna minu fookus on hetkel OM Online keskkonna ülesehitamisel ning Naked Spirit rõivabrändi loomisel, ei ole järgmisele retriidile määratud konkreetset aega. Rohkem infot retriidi lehel.

RETRIIT KVANTNIHE