OM Retriidid
väestavad ja inspireerivad

LOE LÄHEMALT SOOVIN OSALEDA

Midagi enamat kui lihtsalt retriit

Retriit tähendab eemaldumist. Eemale tõmbumist tavaelu rutiinist selleks, et võtta aeg maha, küsida küsimusi iseendalt ja kuulata vastuseid, mida su südame hääl sulle vaikselt sosistab. Retriit on kui karussellilt maha hüppamine. Teed hüppe ja ootad, et see tiirlemine lõpeks. Peatud täielikult, ka meel aeglustub. Kõik settib, torm vaibub ja sa näed äkki oma hinge sügavust.  Sa näed iseenda kristalset sära ja see hetk avab su uue maailam värvad.

Nii Eestis kui mujal

Eestis toimvad OM retriidid minu maakodus, Saaremaa paradiisis, Kandimaa talus, puhta looduse keskel. Mujal maailmas valin väga hoolikalt koostööpartnereid, et koht oleks toetav ja tõstev.

OM retriitide valikust leiad 3-päevased jooga -ja hingamise retriidid ja 4-päevase hingamise ja helirännaku retriidi. Samuti toimub igal aastal võimas 5-päevane naiste väelaager.

OM retriitidel läheme me sügavale iseenda sisse aga sama oluline on ka see, et me oskame nautida olemist, ilu, imehead sööki,  nalja, naeru, seltskonda, hoolitsusi ja praktikaid. Oled alati väga hoitud! Loe osalejate tagasisidet!

Mida osalejad on kogenud

Vaata tutvustavat videot

JOOGA -JA HINGAMISE RETRIIT
DETSEMBER 2020

BlissJooga ja kvantvälja retriit

4-6. november 2022

Retriit tähendab eemaldumist tavakeskkonnast ja rutiinist. Igal retriidil on oma dünaamika: vanast rutiinist lahtilaskmine, tühjus/segadus, uue mina loomine ja väesse jõudmine. Retriidil õpime vanast minast ehk vanadest harjumustest lahti laskma kasutades Dr Joe Dispenzast inspireeritud metoodikat, mille kõige olulisemad etapid on: äratundmine, tunnistamine, teadustamine ja alistumine..

350 €

ROHKEM INFOT