OM Retriidid
väestavad ja inspireerivad

LOE LÄHEMALT SOOVIN OSALEDA

Midagi enamat kui lihtsalt retriit

Retriit tähendab eemaldumist. Eemale tõmbumist tavaelu rutiinist selleks, et võtta aeg maha, küsida küsimusi iseendalt ja kuulata vastuseid, mida su südame hääl sulle vaikselt sosistab. Retriit on kui karussellilt maha hüppamine. Teed hüppe ja ootad, et see tiirlemine lõpeks. Peatud täielikult, ka meel aeglustub. Kõik settib, torm vaibub ja sa näed äkki oma hinge sügavust.  Sa näed iseenda kristalset sära ja see hetk avab su uue maailam värvad.

Nii Eestis kui mujal

Eestis toimvad OM retriidid minu maakodus, Saaremaa paradiisis, Kandimaa talus, puhta looduse keskel. Mujal maailmas valin väga hoolikalt koostööpartnereid, et koht oleks toetav ja tõstev.

OM retriitide valikust leiad 3-päevased jooga -ja hingamise retriidid ja 4-päevase hingamise ja helirännaku retriidi. Samuti toimub igal aastal võimas 5-päevane naiste väelaager.

OM retriitidel läheme me sügavale iseenda sisse aga sama oluline on ka see, et me oskame nautida olemist, ilu, imehead sööki,  nalja, naeru, seltskonda, hoolitsusi ja praktikaid. Oled alati väga hoitud! Loe osalejate tagasisidet!

Mida osalejad on kogenud

Vaata tutvustavat videot

JOOGA -JA HINGAMISE RETRIIT
DETSEMBER 2020

BlissJooga ja Süvahingamise retriit

7-9.oktoober 2022

Selleks, et jõuda kristallselge iseendani, tuleb alustada tervenemisega. Baastehnikad sellel teekonnal on lihtsad: fookus endasse, haavade teadvustamine ja nähtavale toomine, valu vastu võtmine ja kogemusse lubamine. Sellel BlissJooga ja Süvahingamise retriidil me teeme seda üheskoos. Koostöö on uue ajastu märksõna ja me saame sellega alustada juba nüüd. Koos tervemine loob ühenduse, toetuse ja hoituse. Sa saad usaldad end kukkumisse, teades et sind püütakse kinni.

350 €

ROHKEM INFOT

Retriit

Hispaania Väereis

7-14 september 2022

Kutsun sind Väereisile Hispaania iidsesse mägikülla Suflisse.
See saab olema sügava puudutusega puhkus ja enese laadimise reis. Erinevad vaimsed praktikad koos mägimatkade ja võimsate väekohtadega, suunavad sind pehmelt teekonnale iseenda sisse.
Hind sisaldab:
* Majutust kaheinimesetoas
* Kõiki praktikaid ja ruumi hoidmist
* Transporti
* Kohalikust toorainest valmistatud toitu.
* Lennupileteid
Lennupiletitega ei ole vaja Sinul endal tegeleda, nende eest on juba hoolitsetud.

1500 €

VAATA INFOT