Retriit

“Kvantnihe”

Kvantvälja praktikad, Süvahingamine ja BlissJooga

VAATA EDASI SOOVIN OSALEDA

Armas retriidihuviline

Kuna minu fookus on hetkel OM Online keskkonna ülesehitamisel ning Naked Spirit rõivabrändi loomisel, ei ole retriidile määratud toimumise aega. Kui tunned huvi, täida palun all olev küsimustik ning kui sobiv grupp on koos, loksub paika ka toimumise aeg.

Armastusega,

OpenMind

Mis retriidil toimub?

Mingil põhjusel oled sa jõudnud siia punkti oma elus. Sa otsid vastuseid. Kõik on justkui “hästi” aga hinges ei ole rahu. Oled seadnud eesmärke, need tublisti täitnud aga lõpuks leidnud end ikka sama tundega silmitsi. Eesmärgid on vajalikud aga kas sa üldse tead mis suunas sa tormad? Valele eesmärgile keskendumine võib olla iseenda eest põgenemine. Kuidas siis seada siht mis teenib sinu kõrgemat eesmärki, sellist mis täidab sind seestpoolt ja toob sind sellest oravarattast välja?

Oma terapeuditöös ma näen, kui sarnased me kõik oleme. Ja kui pimedad iseenda pimekohtades, nendes mille all on valu. Kui palju kaitset me oleme ehitanud oma valu peale, kuidas see meid kurnab ja meid endast lahti ühendab.

Meil on vaja endaga kontakt taastada, näha “endast” läbi, et siis ennast päriselt näha

Alles selle peale saab hakata ehitama uut, seada siht ja teha valikud mis ei ole juhitud valust, hirmust, häbist, süütundest või negatiivsetest alateadvuse programmidest. See on fookuse seadmine läbi teadvustamise mille aluseks on kontakt iseenda kui tervikuga. Tervikusse naasemise teekond võibolla valus aga see on alati liigutav. See on sügav puudutus, taaskohtumine iseendaga.

Kvantnihke programm on sulle, kui oled valmis end 2.5 intensiivse päeva jooksul avama ja avastama, et seejärel läbi kvantvälja praktikate luua Uut Mina

Retriidil kasutame Dr. Joe Dispenzast inspireeritud metoodikat, mille üheks oluliseks osaks on kvantväljaga ühenduse loomine. Praktikate käigus vaatame “vanale minale” otsa ja laseme tänutundega minna. Alles siis saame luua uue kogemuse iseendast ning juhtida seda mängu Looja tasandilt. Just sellisteks sügavalt puudutavateks sisekaemusteks olen loonud Kandimaa Joogatalu, kus puhas tõstetud energia aitab meie potentsiaalil loomulikul viisil avaduda.

Muutuste teekond

Läbi iseenda avardavate kvantvälja praktikate olen kokku pannud teekonna, mis aitab ka sinul soovitud muutus ellu viia. Jagan retriidil mitmeid isiklikke kogemusi, takistusi ning lahendusi.

Mõni lõhkuv programm meis võib olla uskumatult jonnakas, me oleme seda miljon korda teadvustanud ja “läbi teinud” aga ikka ta käivitub! Miks ometi?

See on kõik selleks, et sa mõistaks põhjani, juure tasandini. Et sa koristaks kõik nurgatagused hallist tolmust ja selle juures teeksid seda naudinguga.

Kärsitu inimesena on minu jaoks olnud kõige raskem alistuda ajatusse. Teadmine, et kihte ei saa läbida kiirelt, on tulnud minuni tasapisi. Igal “vana mina” filtril on oma aeg. Ja samamoodi ehitame me UUT MINA üles kiht-kihi haaval. Lõdvestumine sellesse protsessi on toonud suure sisemise rõõmu!

Kasutame kolme tehnikat

Kõik osad täiendavad üksteist ning moodustavad toimiva terviku

Kvantvälja praktikad

Kui erinevad programmid on paljastatud, siis saab aset leida ka uue loomine. Selleks ühendume kvantväljaga. See on lõputute võimaluste väli, kuhu on meil ligipääs kõigil. See käib läbi teadvuse seisundi muutuse. Kasutame retriidil erinevaid tehnikaid kuidas ajulained viia Beetast Alfasse, Theetasse ja Deltasse.

Mis on kvantvälja praktika?

See on süsteemne ja teadlik muutuse loomine läbi avatud teadvuse seisundi

Kvantvälja praktikate esimene osa on töö alateadvusega. Selleks, et luua muutus, on vaja läbi näha ellujäämisstrateegiad, sõltuvused, klammerdumised, ärateenimised jne. Need on programmid mis kontrollivad ja neis pole vabaduse ruumi.

Praktikate teises osa hakkame looma UUT MINA. Läbi spetsiaalse kvantvälja meditatsiooni on võimalik siseneda lõputute võimaluste ruumi ning seal kutsuda ellu just seda mida soovime.

Meditatsioonis juhin sind seisundisse kus saad kogemuse sellest, et sa oled suurem kui su keha, kus pole aega, kus pole väliskeskkonda ning ego vajadusi. Kohtud seal piirangutevaba iseendaga

VAATA VIDEOKLIPPI

Terapeutiline ruum

Kvantvälja praktikate süsteemi oluline osa on terapeutiline ruum. Suurt rolli mängib siin energia mis grupis tekib. Meie baasteemad on sarnased ja kellegi teise protsess võib aidata ka sinul avaneda, Kõigil grupi liikmetel on võimalus tuua ruumis nähtavale enda isiklik destruktiivne ellujäämisprogramm.

Kvantvälja kogemuse kaudu jõuab sinuni selge teadmine sellest mida sa vajad, mis sind õnnelikuks teeb, mis sind praguses hetkes täidab ja läbi puhta joonduse saad selle oma ellu kutsuda

30 päeva toetusgrupp

Kogemus näitab, kui oluline on vahetult peale suuri muutusi enese jälgimine, et mitte kukkuda taas vanasse rutiini. Selleks loon meile retriidi lõppedes ühise kinnise grupi, kus saame oma protsesse jagada ja nõu küsida. Olen teie kõigi jaoks olemas selles ühises loodud ruumis.

Retriidijärgne toetusgrupp on oluline, et toetava grupienergia kaudu “Uus Mina” kinnistuks.
Lisaks kingin Sulle 30-päevaks ligipääsu OpenMind Online keskkonda

VAATA JÄRELE

Miks tulla retriidile?

Sa soovid enda ellu muutust

Sa soovid endast aru saada, tuua välja seda mis on peidus

Sa oled toetatud, sind mõistetakse

Sa oled vastu võetud nii nagu oled

Sa saad ausaid kuid armastavaid peegeldusi

Sa näed, et sa pole oma “teemadega” üksi

Sa koged, et töö iseendaga võib olla väga mänguline ja lõbus

Su teadvus ja taju endast avardub

Kvantväljal saad sa kogemuse sellest, et sa oled suurem kui su füüsiline keha, saad valitseda aega, astud välja väliskeskkonna mõjust ning paned kõrvale ego vajadused. Sa astud ellujäämisreziimilt meistri ehk looja teadvusesse

Retriidi päevakava

Kava võib muutuda vastavalt grupidünaamikale.

REEDE

 • 16:00 – Saabumine
 • 17:00 – Keha avamine
 • 18.30 – Õhtusöök
 • 19.30 – Avamisring – Sissejuhatus teemasse
 • 21.00 – Saun

LAUPÄEV

 • 08:00 – Teetseremoonia
 • 08.30 – Hommikupraktika
 • 10:00 – Hommikusöök
 • 12:00 – Kvantvälja praktikad
 • 15:00 – Lõuna
 • 16:00 – Vaba aeg, jagamine, olemine
 • 17:00  – Süvahingamine
 • 19:00 – Õhtusöök
 • 20:00 – Tähistamine

PÜHAPÄEV

 • 08:00 – Teetseremoonia
 • 08.30 – Hommikupraktika
 • 10:00 – Hommikusöök
 • 11:00 –  Kvantvälja praktikad
 • 15:00 – Lõuna ja lõpetus

Kandimaa Joogatalu Lääne Saaremaal on ideaalne paik kus sellises formaadis laagreid ja retriite korraldada. Nägijad on öelnud, et selle koha ümber on meeletult suur kaitsev energia mull. Me tegelikult ei teagi täpselt, mis selle koha tööle paneb, kuid asjad tõesti juhtuvad.

Grupi loomine

Kui soovid osaleda, anna endast märku

Selleks, et grupienergia tööle hakkaks ja kõik saaks retriidilt maksimumi, on vaja grupi liikmeid hoolega valida. Kasutan selleks enda tunnetust. Kui soovid osaleda, vasta järgmistele küsimustele:

1 – Mis on sinu elus ebamugavust või pinget tekitav teema?
2 – Kuidas on su suhted lähedastega?
3 – Kuidas sa kirjeldaksid maailma milles sa elad?

Saada oma vastused aadressile katrin@openmind.ee

Kvantnihe

Retriit 12

Kandimaa Joogatalus
Saaremaal

Grupp koostamisel

Hind sisaldab kõiki praktikaid, ööbimist, sööki (taimetoit), jooki, sauna, basseini. Lisaks hilisem 30-päeva toetusgrupp ja OpenMind Online ligipääs

350 €

SAADA VASTUSED

Pilte varasematelt retriitidelt

Küsimused mis võivad tekkida

Millist hingamise tehnikat praktiseerime?

Kasutame nii BBTRS ehk biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise tehnikaid kui ka vabastavat hingamist.  Need on üldpildis üsnagi sarnased. BBTRS kasutab rohkem lainetust ning kaasatud on ka kehalised punktid, mis aktiveerivad sisemisi pingeid. Vabastav hingamine aitab oma lõdvestuse ja vabastamise tehnikaga läbi minna sügavatest kihtidest. Katrin on õppinud nii BBTRS tehinkat kui vabastavat hingamist ning leiab, et nende kombineerimine toimib suurepäraselt. Eks iga hingamiseteraapia sessioon on terapeutide “nägu” aga kõige olulisem on turvalise ruumi loomine ja hoidmine. Seda oleme praktiseerinud juba 20-l retriidil ning seni on see alati suurepäraselt õnnestunud!

Kas broneeringut saab ka tühistada?

Ettemaks 50€ on üldjuhul tagastamatu, kuna sellega broneerid sa endale koha.  Kui retriidini on aega rohkem kui 1 kuu, siis on võimalik leppida kokku tagasikandes juhul kui koht saab täidetud.  Kui retriit jääb ära riiklike piirangute tõttu, siis tagastame kogu broneeringu.

Kas tasuda saab ainult krediitkaardiga?

Enamus deebetkaarte pakub täna samuti internetiostude võimalust nagu krediitkaartidel. Juhul kui sul ei ole sobivat kaarti, võta ühendust, leiame muu viisi.