BlissJooga Online tunnid

Ootan sind osalema BlissJooga LIVE online tundidesse. Sul on vaja vaid otsida vaiksem nurgake kuhu matt või vaip lahti rullida. Liitumiseks mine  BlissJooga lehle ja ja otsi üles LIITU JOOGAGA nupp. Seal saad mugavalt seadistada kuupõhise automaatselt uueneva makse. Liitumise saad lõpetada igal ajal.

Kui soovid proovitundi, siis kirjuta mulle – saadan sulle lingi.

Häälestame läbi jooga ja hingamispraktika kogu päeva energia nii, et lood vaid seda mida soovid oma ellu!

Sul on vaja vaid otsida vaiksem nurgake kuhu matt või vaip lahti rullida.

Hommikujooga toimub ESMASPÄEVA ja KOLMAPÄEVA hommikuti kell 9-10. Soovitav on ühises energiaväljas koos olla õigel ajal. Aga kui sul pole see võimalik, siis on salvestused hiljem järelevaadatavad, seega võid joogatada ka sulle sobival ajal.

BlissJooga on voolav joogastiil, kus pearõhk on iseenda keha tunnetamisel. Alustame tundi rahuliku kohanemisega, seejärel loome kohtakti kehaga. Keha aktiveerimine ja venitused valmistavad sind ette väikeseks hingamismeditatsiooniks, kus võid saada kogeda kergust ja avardumist! Tunni lõpetab sügav lõdvestus koos helirännakuga.

Sa oled väga oodatud ka siis kui ei paindu ega pole varasemat joogakogemust. BlissJoogas me paneme iseenda kehas enargiad liikuma läbi loomuliku liikumise, venituste ja hingamise ning viime end tunni lõpuks mõnusasse yin-seisundisse.

Oled oodatud joogatama!

Armastusega,

Katrin

.

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

juuli 24 2024 - okt. 18 2024

Time

09:00 - 10:00

Leave a Reply

Your email address will not be published.