Jooga ja hingamise retriit 14-16.05.

Armas jooga ja teadliku hingamise sõber!

Kutsun sind taas enda joogatallu külla 14-16 mail 2021. See on suurepärane võimalus võtta aeg maha, et tunnetada, mis sinu elus tegelikult toimub.

Ikka selleks, et saaksid parem kontakt iseendaga, me joogatame, hingame ja teeme põnevaid praktikaid. Oodatud on nii naised kui mehed. Võid tulla ka koos paarilisega. Vaikses looduses, kus kõik on puhkepausil, on loomulik ja lihtne leida sügavust, rahu ja blissi iseenda sees. Lülitame end välja igapäevarutiinist ja lubama end AEGLASE ELU voolu. Täidame ennast elujõuga!

See on suurepärane võimalus tutvustada jooga ja hingamise maailma ka oma kaaslasele või sõbrale. Kõik on oodatud, nii algajad kui kogenenud. Siserännaku sügavuse saad määrata ainult sina ise.

Koguneme. 14.05. R kell 16 ja lõpetame 16.05. P kell 16. Praktiseerime BlissJoogat, süvahingamist, teeme mõnusa tantsurännaku ja saunatame. Loomulikult saad täidetud ja poputatud ülihea taimse gurmeetoiduga.

Ööbimine on 3- ja 5-stes tubades. 5-ses toas on pesad eraldatud kardinaga.

Tasakaalupanus 280€ ( sisaldab kõike: taimetoit, jooga ja praktikad, ööbimine, saun, voodipesud ) Ei sisalda transporti Saaremaale. Saame korraldada autode jagamist.

Eelmisel retriidil osalenud Dali Getter oli nii armas ja jagas meiega oma kogemust. Seda saad vaadata siit:

https://www.youtube.com/watch?v=ftSP_t2FAc4

Oma koha kinnitamiseks, palun tee tagastamatu ettemaks 50€

( juhul kui sündmus jääb piirangute tõttu ära, siis kanname sulle ettemaksu tagasi)

Küsimuste puhul võta julgelt ühendust

Oled südamest oodatud!

Armastusega,

Katrin

The event is finished.

Date

mai 14 - 16 2021
Expired!

Time

All Day

Cost

€280.00

Comments are closed