Süvahingamine
vabastab kehast pinged

LOE LÄHEMALT BRONEERI

Mis on teraapiline hingamine?

Hingamisteraapia, tuntud ka kui vabastav hingamine on võimas tehnika, mis vabastab kehast pingeid ja vanu draamaatilisi emotsioone, samuti pakub leevendust stressi ja ärevuse vastu. Hingamistöö viib läbi hingamisterapeut Katrin Kivi.

Süvahingamine on minu enda välja töötatud meetod mis põhineb BBTRS biodünaamilise hingamisel ja ka vabastaval hingamisel. See on võimas tööriist kehapingete vabastamisel ja sügavate mustrite muutmisel.

Hingamisrännaku käigus jõuad muutunud teadvuse seisundisse, mis on kiirtee kehasse talletunud pingete vabastamiseks. Hingamissessiooniga võib vabaneda emotsioone ja tundeid, millele sa tavateadvusel ligi ei pääse. Vabastava hingamise abil saad parandada üldist tervist ja heaolu, suurendada energiataset ja vähendada pingeid ja ärevust.

Süvahingamine on ka tõhus vahend töövõime parandamisseks ja tähelepanu kontsentratsiooni suurendamiseks. Hingamine on lihtne viis maandamaks stressi ja ärevust ning tunda end tasakaalus.

Kuidas see töötab?

Hingamisteraapias kasutame intensiivset suu kaudu hingamist. Hüperventilatsiooni ei teki, kuna kiire ja pindmise hingamise asemel on hingamismaht suurem ning tempo aeglasem. Vere PH tase muutub aluseliseks ning aju neuronid otsmikusagaras deaktiveeruvad. Tänu sellele on võimalik teadvuse tasandi muutus ja me saame tavateadvuse blokeeritud minapildist läbi minna.

Süvahingamise tehnika kaudu me ühendume oma alateadvuse ja kehateadvusega. Just sinna on talletunud meie negatiivsed läbielamata emotsioonid ja kogemused.

Uuringud on näidanud ka südame koherentsuse suurenemist, mis tähendab, et südame löögisagedus on võrdne ja stabiilne. Läbi selle aktiveerub parasümpaatiline närvisüsteem ja kogu organismi tervislik seisund paraneb.

Sügav puudutus

Tugev kuid orgaaniline hingamise dünaamika muudab su teadvuse seisundit ja avab väravad sisemaailma. Keha hakkab ise vabastama minevikus kinni jäänud emotsioone. Teraapiline hingamine on kiirtee mõttemustrite vabastamiseks ja puhastamiseks.

Kui sul on tunne, et vanaviisi ei saa ja uutmoodi ei oska, sul on mure või ummikseis, probleemid, mis takistavad sul elu nautimast, siis süvahingamise teraapia saab sind palju aidata. Juba ainuüksi teadvustamine ja iseenda avamine paneb suurel hulgal seisvat energiat liikuma.

Sessioon
koosneb 3 osast

Kõik osad täiendavad üksteist ning moodustavad toimiva terviku

Vestlus

Tõstame vestluse käigus välja hetkel olulised teemad ja probleemid. Suunan ja toetan sind peegeldaja rollis.

Hingamine

See on intensiivne kehaline protsess, kus sa annad kontrolli oma kehale ning läbid meele ja ego takistava kihi.

Integratsioon

Sügav lõdvestuse seisund, mida inimesed kirjeldavad kui taassünni kogemust. Koged kogu enda olemuse avardumist.

Miks tulla hingama?

– Saad parema enesetunde
– Aitab vabaneda pingetest ja stressist
– Aitab mõista probleemide tegelikke põhjusi
– Laeb sind energiaga
– Aitab sügavalt lõõgastuda
– Turgutab immuunsust
– Tasakaalustab autonoomset närvisüsteemi
– Hingamisteraapia on vabastav hingamine
– Aitab leida emotsionaalset tasakaalu
– Aitab vabaneda traumadest
– Aitab leida elu mõtet ja taastada elurõõm
– Toob mõtetesse selgust ja näitab suurt pilti sinu elust
– Aitab tunda tänu ja armastuse tunnet
– Võimalik kogeda hingepuudutust

Mida mehed kogesid

Sverre ja Urmas jagavad oma kogemust

Tagasiside

Hingamisteraapia Katriniga on sügav kogemus, mille käigus tunned end hoituna ja toetatuna. Valust ja blokeeringutest saab vabadus ja rõõm, olemine on kergem ja helgem. Läbi hingamiskogemuse kasvab enesetunnetus ja -armastus, mis aitab elu usaldada ja kõike imelist vastu võtta.

Eva
Eva Bürkland Coach

Aitähh juhatuse eest! Sain esimest korda elus pihta tuumale, mis mind siiani oli seganud elamast täisväärtuslikku elu. Need tuum- või võtmekohad olid korralikult iseenda eest ära peidetud. Uue programmiga harjumine on lihtne ja loomulik.

kajap
Kaja Prii Maakler

Sain infot vabastava hingamise kohta oma healt sõbralt ja see tundus huvitav. Otsustasin ka minna Katrini juurde. Ma ei osanud sellest suurt midagi oodata kuna varasem kogemus hingamisega puudus. Ma võin julgelt öelda, et see oli tõeliselt vabastav kogemus ja Katrini juurest ära minnes tundsin end kui uuesti sündinud. Sellist restarti ma just soovisin. See on väga huvitav kuidas keha hingamisele reageerib. Igaljuhul olen ma seda soovitanud ka oma sõpradele, kes on samuti väga rahule jäänud. Ise lähen ka kindlasti veel. Katrin on ka inimesena väga soe ja armas. Aitäh nende ilusate kogemuste eest!

Ivar
Ivar Sestakov Fotograaf

Imeline kogemus, kus usaldades keha, lased sellel terveneda, vabaneda ebavajalikkust. See oli kogemuselt tugevaim teraapia, mida saanud olen. Lisaks aitas Katrin mul jõuda tuumtundeni, mis mu elu mõjutas. Nüüd on teraapiast juba mitu nädalat möödas ja need mõtted, mis mind varem päris kõvasti närisid ja kiusasid, on tõepoolest lendu lastud. Nendeta on palju kergem. Pole mõtteid, pole ka rusuvat tunnet sees. Imeline!!! Maagiline?? Tuhat tänu

AnzelikaT
Anzelika Tiitsu Massöör
hingamisteraapia on vabastav hingamine

Hingamine koos grupiga

Grupis koos hingates tekib omaette sünergia ning me saame olla energeetiliselt osalised üksteise protsessides nii käivitajate kui hoidjatena. Grupisessioonile tulles tuleb täielikult usaldada selles hetkes osalejaid ning lõdvestuda protsessi.

Kuna ühishingamiste energia loob enemasti võimsa teraapilise ruumi, siis sinna lõdvestudes on võimalik see vastu võtta. Seisund kuhu sa sessiooni lõpuks jõuad, on midagi maagilist. Inimesed on seda kirjeldanud kui avardumist, uuestisündi, täielikku lõdvestust ja õndsat olekut. Selle kogemuse integreerid sa oma kehasse ning saad ka igapäevaelus selle olemusse häälestuda.

Grupihingamised toimuvad OpenMind retriitidel ning aeg-ajalt juhin töötubasid ka suurematel üritustel ja viin läbi ka hingamisi eragruppidele.

Kui sul on oma grupp ja ruum ning soovid hingamise kogemust tellida kas töökollektiivile, sünnipäevale või mõnele muule avatud meelega üritusele, siis võta minuga ühendust.

 

Süvahingamise eraseanss

Pingete vabanemine

Sügav lõõgastus

Energiate tasakaalustamine

Kestab 2 tundi

Seansid toimuvad Tallinnas ja Saaremaal

160 €

VÕTA ÜHENDUST

Grupihingamine

Grupienergia toetus

Emotsionaalne ühendus

Võimas vabanemine

Kestab 2 tundi

Seansid toimuvad Saaremaal Kandimaa joogatalus või teie enda ruumides Tallinnas või mujal

10-15 inimest

400 €

VÕTA ÜHENDUST

Küsimused mis sul võivad tekkida

Kellele hingamisteraapia ei sobi?

Hingamisteraapia ei sobi kui esinevad sul esinevad järgmised tervislikud seisundid:

  • Südamerütmihäired
  • Südamepuudilikkus
  • Diagnoositud vaimse tervise häire
  • Esineb psühhootilist seisundit

Muul juhul on teadlikust hingamisest väga palju abi ja see pole ohtlik. Sa saad ise reguleerida intensiivsust ja kogemuse sügavust.

Kas hingamisteraapia aitab ärvushäire ja depressiooni puhul?

Jah, paljud kliendid on saanud abi just ärevuse ja depressiooni puhul

Olen kuulnud, et keha läheb hingamise ajal krampi?

Jah, nii võib juhtuda kuna kehast väljub suurel hulgal pingeid. Krambid taanduvad  kui hingamise intensiivsust maha võtta. Seletan sulle kõik  hingamise ajal kehas tekkivad aistinud eelnevalt lahti ja sa ei pea muretsema.

Milliste riietega peaks hingamisteraapiasse tulema?

Pane selga igapäevased aga MUGAVAD riided.

Mida tähendab muutunud teadvuse seisund?

Meie ajulained jagatakse 5 sageduse vahel:
Beeta – tavateadvus
Alfa – värav tavateadvuse ja alateavuse vahel,l õdvestunud olek
Teeta – alateadvus, meditatsioon ja loovus
Delta – sügav uni, sügav meditatsioon
Gamma – üliteadvus

Läbi hingamise jõuad sa alfa sagedusele just selleks, et alateadvusele sõna anda. Nii saad sa ise teada mida sinu alateadvus sinus peidab. Millised on põhjused sinu käitumismustritele ning millised on “päästikud” probleemidele.

Kui kiiresti on võimalik seansile pääseda?

See oleneb hooajast. Mõnikord võib olla vaba aega üksikule seansile juba järgmiseks nädalaks. Kirjuta julgelt ja küsi, annan sulle infot hetkeolukorrast.

Kas on võimalik tasuda ka arvega?

Jah, vajadusel saab vormistada firmale arve.

Kus teraapiasenasid toimuvad?

Hingamise seansse viin läbi nii Tallinnas, Jahu tänaval kui Saaremaal Kandimaa Joogatalus.