Online jooga
ja eneseteraapia keskkond

LOE LÄHEMALT LIITU

Midagi enamat kui lihtsalt trennikeskkond.

OpenMind Online on enesearengu platvorm, kus teadlikud otsijad leiavad jooga ja sisemise vaatluse abil oma probleemidele vastused, hea enesetunde ja elurõõmu.

Kellele see keskkond on loodud?

Kui sa oled hädas probleemidega mis kipuvad korduma siis tuleb seda lahendada juure tasandil. Kuna meid juhib alateadvus siis tihti me isegi ei ole teadlikud kus see juur asub. Millist silti sa siit esimesena märkad?

Soovid järjepidevust ja toetavat rutiini

Soovid head füüsilist vormi

Reageerid üle

Oled depressiivne

Sul on käsil sügavam transformatsioon

Oled oma rajalt välja kukkunud

Sul on lahkumineku protsess käsil

Sind vaevavad energiapuudus, apaatsus

Soovid olla rahulikum, mitte nii närviline

Pidev ärevus

Sul on lahkumineku protsess käsil

Mida see sisaldab?

OpenMind Online keskkond sisaldab nelja komponenti kuna muutuse loomiseks tuleb probleemi lahendada mitmel tasandil. Oluline on kaasata keha, mõttemustrid, emotsioonid ja tunded.

1 – BlissJooga

BlissJooga on minu väljatöötatud voolav joogastiil, kus pearõhk on iseenda keha tunnetamisel.

Kombineerin elemente kundalini joogast, intuitiivsest liikumisest, yin joogast ning süvahingamisest. Igas tunnis on fookus ühel sisevaatluse teemal ning vastavalt teemale võivad tunnid olla üsnagi erinevad, mõnikord rahulikud ja maandavad, teinekord päris intensiivsed.

Tihti lõpetab BlissJooga tunni väike hingamismeditatsioon, kus võid saada väga võimsa ühenduse ja kogemuse!

Kõik see kombo töötab suurepäraselt kogu meie tervikolemusega ning järjepidevalt praktiseerides saame tõsta oluliselt oma elukvaliteeti.

VAATA JOOGAVIDEOID

2 – Meditatsioonid

Meditatsioonid on võimsad teadvuse seisundi muutjad.

Meditatsioone ja rännakuid olen salvestanud just selliseid, mis on mind ennast puudutanud või sügavamale kontakti viinud. Platvormilt leiad näiteks teraapias üliolulise haavatud lapse rännaku kui ka kõrgesse sagedusse kandva kvantvälja meditatsiooni.

Kõik meditatsioonid siin on juhendatud ja ikka eesti keeles.

KUULA MEDITATSIOONI

3 – Hingamised

Hingamisterapeudina tean kui võimas tööriist on hingamine kehapingete ja emotsioonide vabastamisel.

Joogaga kombineerides võib see mõnikord teha imet. Hingamised on salvestatud ka eraldi juhendatud videotena. Mõnikord kui aega napib aga vaja kiirelt keskmesse jõuda, piisab 5 minutilisest keskendunud hingamisest ja energia on muutunud.

Samas leiad hingamiste alt ka pikema ja intensiivsema hingamisrännaku.

VAATA HINGAMISI

4 – Teraapiatunnelid

Teraapiatunnel tähendab seda, et võtame fookusesse ühe olulise teema ning läheme sellega sügavuti.

Olen valinud peamised teemad millega inimesed teraapiasse pöörduvad. Nende teemadega saab edukalt ka iseseisvalt kodus tööd teha. Kasvõi eeltööd, et siis teraapiasessioonil lahendada keerukamad takistused. Teraapiatunnel koosneb 3-4st joogavideost. Boonuseks on teemat toetav meditatsioon või mõni teraapiameetod. Iga joogavideo aitab sul etapiliselt avaneda ja kutsub kaasa mõtlema ning endasse süvenema. Teema avan loengu või mõtiskluse/juhendiga. Teraapiatunneli teemad leiad üles paremalt rippmenüüst.

Tagasiside

Olen väga tänulik, et jagasid tunni alguses oma eilset kogemust. Kuulasin ja tundsin soojust, mõtlesin, kui tähtis on olla ümbritsetud inimestest, kes julgevad olla nii ausad, sest elu koosneb erinevatest aspektidest ja on oluline, et me saame neid väljendada turvaliselt. Väga ilus ❤️? Tunni lõpp oli minu jaoks vägev ja jõuline. Kusagilt on jäänud kõlama, et on negatiivsed ja positiivsed emotsioonid ja me peame justkui tegema kõik, et neid “negatiivseid” mitte tunda. Siis tuleb aga hetk, kus tekib julgus ja tahe vaadelda, tekib mõistmine ja aktsepteerimine. Kohal on arusaam, et parem on nendest kihtidest teadlik olla, nii saame oma elu palju paremini juhtida, olla teadlik oma teatud emotsioonide algest. See võib muuta väga paljut. Aitäh, et sa inspireerid ja tekitad turvalise keskkonna! Hommikusööki perele tegin lauldes ?

EgleL
Egle Leino Restorani juhataja

Olen Katrini joogatundide vilju nautimas viiendat järjestikust aastat. Mis mind Katrini jooga- ja hingamistundide puhul võlub? See on tundide: järjepidevus, fookus, sügavus, kohalolu, elulised jagamised, ruumi ettevalmistamise ja hoidmise võime ja pidev areng. Mida olen õppinud ja kogenud? Füüsiliselt olen: muutunud oluliselt paindlikumaks, tervenenud mitmest valukohast ning tugevdanud ja kasvatanud oma immuunsüsteemi. Vaimselt olen õppinud: kontrollima oma meelt, juhtima oma energiad, läbi hingamispraktikate vabastama allasurutud emotsioone, kohalolu ning tooma fookuse enda sisse. Tundide lõpus tunnen/tajun täielikku vaikust ja kohalolu ning kõrgendatud/tõstetud vibratsiooni. Olen südamest tänulik Katrini panuse, arengu ja pühendumise eest!

PriitK
Priit Kärner Ettevõtja

Nii tänulik!!! Tänan kogu südamest. Täna oli see praktika minu jaoks väga tunneteküllane. Lõpus haaras mind õrnus ja armastus enese vastu... tulid meelde need kohad, kus teised ei ole mind vastu võtnud ja ma nendega kaasa läinud. Nüüd tundsin, et see kõik ei loe. Mitte keegi ei loe enam kui ma ISE. Seda olen ka varem tundnud, aga iga korraga lähen aina sügavamaale. Aitäh SULLE!!

AnzelikaT
Anzelika Tiitsu Massöör

Aitäh, Katrin! Väga mõnus joogatamine oli! Mulle väga meeldib, et sa oled harjutustes paindliku suhtumisega, et alati teeksime nii, kuidas meie keha tahab. Ja mulle väga sobib, et sa ütled, et läbi valu ei pea tegema 🙂 Ja räägid parasjagu ja selgelt ja väga toetav on, kui räägid oma kogemustest ja juhtumitest, see aitab täiega samastuda.

SirliT
Sirli Taniloo Tantsuõpetaja

Mis su elus muutub?

• Hakkad märkama enda korduvaid destruktiivsed mustreid
• Jõuad lähemale tuumpõhjustele
• Muutud reageerijast vaatlejaks
• Hakkad märkama ja teadvustama enda emotsioone
• Sind ei saa nii lihtsalt endast välja viia
• Hakkad juhtima iseenda elu
• Su füüsiline vorm paraneb
• Tervislik seisund paraneb
• Muutud rahulikumaks ja tasakaalukamaks
• Võtad vastutuse iseenda elu loomise eest

Mis on liitumise tasu?

Liitumine ei maksa midagi, vastupidi, proovi 7 päeva tasuta ja kui sulle sobib, laekub su kaardilt edaspidi automaatselt 19.90 €/ kuus. Lõpetada saad igal ajal.

Elus on vaid üks kindel asi – kõik on muutumises. Mõnikord tulevad aga muutused võimsa keeristorimina ning meil on vaja tuge ja abikätt, kes õigele rajale tagasi aitaks. Holistilise regressiooniterapeudina tean, et tõhus teraapia ei ole alati paljudele kättesaadav nii hinna kui vabade aegade poolest. Minu teraapia seansi hind on 160€/2h ja kui lähed joogasse on ühe tundi hind 15-20 €. Samuti nõuab teraapia, hingamisseanss või joogatund väljaspool online keskkonda sobivat ruumi ning kohaletulekut.

Ma näen igapäevaselt, et paljud ei ole oma eluga rahul, palju on füüsilisi haigusi ning kannatamist. See aga ei pea üldse nii olema, kuna sinu elu on tegelikult sinu enda kätes. Selleks aga pead hakkama vaatama iseenda sisse.

Soovin anda inimesele võimaluse aidata end ise – läbi jooga, hingamiste ja teraapiatunnelite. Selleks olengi loonud selle keskkonna, hinnaga 19.90€/kuus tasud hea enesetunde eest 66 senti päevas.

Kui sul on päriselt soov luua enda elu soovitud muutus, oled otsustanud ja soovid tegutseda, siis see on just õige koht.

Annan sulle piiramatu ligipääsu salvestusetele, mis aitavad sul iseseisvalt mitmed kihid läbida. Ja kui sa tunned, et vajad täpsemat peegeldust oma teemadele teraapiasessiooni näol, siis võta minuga julgelt ühendust. Terapeudina püüan OpenMind keskkonna liitujatele kiiremini sobiva aja leida.

LIITU TÄNA
7 esimest päeva tasuta, edaspidi

19.90€ / KUUS

Joogatunnid erineva pikkuse ja raskusastmega

Vali teema vastavalt vajadusele

Teraapiatunnelid iseenda avastamiseks

Juhendatud meditatsioonid

Hingamispraktikad

Liitumine on kuupõhine

Lõpeta millal soovid

LIITU JOOGAGA

OpenMind on Stebby partner.

Peale Stebby pileti ostu kirjuta katrin@openmind.ee ja oota juhiseid.

LIITU LÄBI STEBBY

Küsimused mis võivad tekkida

Kas BlissJooga sobib ka algajatele?

Jah, juhendan alati nii, et ka algajad saavad aru. Keerulisematele harjutustele näitan alati juurde ka lihtsamaid alternatiive.