Tõe otsingud

Minu nimi on Katrin Kivi. Olen olnud tõe otsija lapsepõlvest peale. Juba väiksena mäletan end mõtisklemas universumi toimimise ja elu sügavama olemuse üle. Soov luua, viis mind õppima maalikunstnikuks Tartu Kunstikooli ning sealt edasi moedisaineriks EKAsse. Sellel alal olen olnud tegev 20 aastat moetööstuses (Baltika, Klementi ja PTA kollektsioonide moedisainerina), sh luues kõigepealt Spirtjooga brandi mis nüüdseks on saanud uue nime Naked Spirit – true essence womenswear. See on minu hinge looming – erilised rõivad, et tuua igas naises välja ilu ja maagia.

Nähtav ja nähtamatu

Minu jaoks on alati oluline olnud vaimse ja füüsilise poole tasakaal. Nii nagu me hoiame oma kodu korras, on loomulik ju hoolitseda ka oma hinge kodu eest. Kui 2009 aastal avastasin enda jaoks jooga, paelus see kohe minu tähelepanu – kõik mida ma olin otsinud, oli ühes kohas olemas. Keha, meele ja hinge tasakaal. 2012 aasta märtsist alustasin õpinguid Londoni Karam Kriya koolis ning oman Kundalini Jooga rahvusvahelise õpetaja sterifikaati. 2017 sügisel läbisin ka Yoga Alliance Yin jooga õpetaja kursuse I ja II taseme.

Südame järgimine

2017 aastal kevadel läbi avardavate kontaktide ja sügava sisemise tunnetuse jõudsin arusaamisele, et aeg on usaldada ja liikuda sügavale tõe sisse iseendas. Sellest hetkest alates jagan teiega BlissJoogat. BlissJooga on minu enda väljatöötatud joogastiil, kus viin tunde läbi sisemist tunnet usaldades olles kanaliks puhtale õpetusele otse universumist! BlissJoogat saab praktiseerida OpenMind Online  keskkonnas

2018 aasta alustasin õpinguid ka Holistika Instituudis, mille lõpetasin 2023 aastal. Oman holistilise regressiooniterapeudi kutsetunnistust tase 6, Nr: TAM-0162.   2018 aasta sügisel läbisin teetatervenduse kursuse. 2019 aastal lisandusid ka hingamisteraapia koolitused – vabastav hingamine Dan Brulé juures, BBTRS (biodünaamiline hingamine ning trauma vabastus) ning olen praktiseeriv hingamisterapeut

BlissJoogat, hingamist ja meditatsioone saab praktiseerida nüüdsest OpenMind Online  keskkonnas, liitudes 19.90€/kuus. Lisks saad OpenMind Online keskkonnast ka abi mitmete teraapiateemade puhul (ärevus, stress, loidus, apaatsus, elurõõmu kadumine, pettumused, ootsued, vha jne)

Tartu kunstikoolis õppides said mulle sõbraks pintsel ja lõuend ning tänaseni väljendan oma aeg-ajalt oma sisemaailma läbi maalikunsti.

Pühendumine

Joogatund on koht kus pühenduda endale täielikult. Olla vaatleja ja märgata kohta kus sa elus hetkel oled. Ühenduse loomine annab sulle justkui kõrgema vaatepunkti, kus sa näed ära tupikteed ja vaba voolamise. Selle teadmisega on igapäevaelu võimalik elada kerguses ja harmoonias. Veelgi sügavamad kihid saab avada sügava teadliku hingamisega. Hingamine on hinge keel.

Ruumi loomine

See on justkui maagia, kuidas avatud südamega luues muutub ruum või keskkond  puhtaks tingimusteta armastuseks. Retriidide loomine on tulnud minu ellu puhtast soovist luua ilu, soojust, armastust, sügavust, mängulisust,  tähistamist, naudinguid ja veel palju palju muud. Kandimaa joogatalu Saaremaal on üks minu loomingu väljendusi, nüüdseks olen avanud sellele ka teistele nautimiseks!

Peegelduse seadus

Kõik maailmas vibreerib mingil sagedusel. Vaimsed praktikad aitavad tõsta sinu sagedust. Hirm, viha, süütunne ja  häbi on ühed madalamad sagedused, kus meil inimesena on väga raske viibida. Kõrgeimad sagedused on tänutunne, õnn ja armastus. Kõige esmane abinõu hirmust välja tulekuks on keskenduda tänulikkusele ja armastusele. Kui teeme seda koos, on tulemus võimas. Ma tunnen iseenda loovat väge ja tean, et saan valida kus sagedusel soovin olla ja mida oma ellu luua.

Uus ajastu on saabunud ja ma näen väga selgelt kuidas me kõik saame ise oma reaalsuse luua täpselt selliseks nagu soovime.

Armastusega,