OpenMind Online
keskkond

VAATA EDASI LIITU

Jooga online tunnid ja meditatsioonid

Kõik koos ühes kohas

OpenMind Online on keskkond, kuhu olen koondanud kõik oma tegevused, millega saab igaüks ise oma kodus enda vaimset ja füüsilist seisundit parandada

Lisaks iganädalasele LIVE joogatunnile, on keskkonnas üleval erineva pikkuse ja raskusastmega joogatundide salvestused, meditatsioonid, hingamisrännakud ning lisanduvad ka loengute materjalid.

BlissJooga LIVE

Igal kolmapäeval kl 9.00-10.00 toimub BlissJooga LIVE joogatund, kus läbi ühisvälja toon välja hetkel aktuaalse teema. Kutsun Sind kaasa mõtlema, et leida üles oma puutepunktid. Kehatasandi kaasamiseks teeme jooga harjutusi, et liikuda mõtetest kogemusse.

Joogavideod ja nädalaprogramm

Kõik LIVE tunnid jäävad keskkonda üles ning neid saab igal ajal järele vaadata. Lisaks on salvestatud erineva pikkuse ja raskusastmega BlissJooga tunde, mida saab mugavalt pikkuse, teema ja raskusastme järgi filtreerida. Nädalaprogramm on sinu eest kokku pandud kombinatsioon jooga harjutustest, hingamistest ja meditatsioonidest.

Meditatsioonid

Sel aastal panen rohkem rõhku ka meditatsioonidele. Kõik meditatsioonid on minu poolt juhendatud ja eesti keeles. Iga kuu lisandub keskkonda paar uut meditatsiooni. Kui mediteerimine on Sinu jaoks veel täna väljakutse, kutsun Sind osalema meditatsiooni kursusel (info avaldub varsti). Võta ühendust kui tunned huvi.

Hingamisrännakud

Kes BlissJooga formaadiga juba tuttavad teavad, et igasse tundi on kaasatud ka lühike hingamise osa. Sellegi poolest, salvestan järjest juurde ka videosid kus me teeme ainult hingamist, olgu selleks siis süvahingamine või mõni muu hingamispraktika.

OpenMind Online keskkond toetab igaühe sisemist teekonda läbi jooga, sisevaatluse, juhendatud meditatsioonide ning valitud hingamispraktikate.

Armastusega,