OpenMind Online
keskkond

VAATA EDASI LIITU

Jooga online tunnid ja meditatsioonid

Kõik koos ühes kohas

OpenMind Online on keskkond, kuhu olen koondanud kõik oma tegevused, millega saab igaüks ise oma kodus enda vaimset ja füüsilist seisundit parandada

OM Online keskkonnas on järelvaadatavad erineva pikkuse ja raskusastmega joogatundide salvestused, meditatsioonid, hingamisrännakud ning teraapiatunnelid.

Joogavideod koos olulise teema sisevaatlusega

Kõik varem salvestatud tunnid on keskkonnas üleval ning nende järgi saab igaüks endale sobival ajal joogat teha. Lisaks on salvestatud erineva pikkuse ja raskusastmega BlissJooga kui Yin jooga tunde, mida saab mugavalt pikkuse, teema ja raskusastme järgi valida.

Teraapiatunnelid

Teraapiatunnel tähendab seda, et võtame fookusesse ühe olulise teema ning läheme sellega sügavuti. Olen valinud peamised teemad millega inimesed teraapiasse pöörduvad. Nende teemadega saab edukalt ka iseseisvalt kodus tööd teha. Kas või eeltööd, et siis teraapiasessioonil lahendada keerukamad takistused. Teraapiatunnel koosneb vähemalt  neljast joogavideost. Boonuseks on teemat toetav meditatsioon või mõni teraapiameetod. Iga joogavideo aitab sul etapiliselt avaneda ja kutsub kaasa mõtlema ning endasse süvenema. Teema avan loengu või kirjaliku mõtiskuluse/juhendiga.

Hetkel on olemas järgmiste teemadega tunnelid: ÄREVUS, SISEMINE KRIITIK, LÕDVESTUMA ÕPPIMINE.

Meditatsioonid

Kõik meditatsioonid on minu poolt juhendatud ja eesti keeles. Iga kuu lisandub keskkonda uus meditatsiooni. Meditatsioone on nii energiat tõstvaid kui rahustavaid.

Hingamisrännakud

Kes BlissJooga formaadiga juba tuttavad teavad, et igasse tundi on kaasatud ka lühike hingamise osa. Sellegi poolest, salvestan järjest juurde ka videosid kus me teeme ainult hingamist, olgu selleks siis süvahingamine või mõni muu hingamispraktika.

OpenMind Online keskkond toetab igaühe sisemist teekonda läbi jooga, sisevaatluse, juhendatud meditatsioonide ning valitud hingamispraktikate.

Armastusega,