OpenMind Online
keskkond

VAATA EDASI LIITU

Jooga online tunnid ja meditatsioonid

Kõik koos ühes kohas

OpenMind Online on keskkond, kuhu olen koondanud kõik oma tegevused, millega saab igaüks ise oma kodus enda vaimset ja füüsilist seisundit parandada

OM Online keskkonnas on järelvaadatavad erineva pikkuse ja raskusastmega joogatundide salvestused, meditatsioonid, hingamisrännakud ning lisanduvad ka loengute materjalid.

Joogavideod ja kuuprogramm

Kõik varem salvestatud LIVE tunnid on keskkonnas üleval ning nende järgi saab igaüks endale sobival ajal joogat teha. Lisaks on salvestatud erineva pikkuse ja raskusastmega BlissJooga tunde, mida saab mugavalt pikkuse, teema ja raskusastme järgi filtreerida.

Terve kuu ehk neli nädalat kogeme, vaatleme ja tunnetame mingit kindlat teemat. Selleks, et mõista ja lõpuks transformeerida. Programm koosneb neljast joogavideost, mille avaldan iga nädala alguses. Boonuseks tuleb ka üks teemat toetav meditatsioon. Iga joogavideo aitab sul etapiliselt avaneda ja kutsub kaasa mõtlema ning endasse süvenema.

Meditatsioonid

Sel aastal panen rohkem rõhku ka meditatsioonidele. Kõik meditatsioonid on minu poolt juhendatud ja eesti keeles. Iga kuu lisandub keskkonda paar uut meditatsiooni. Kui mediteerimine on Sinu jaoks veel täna väljakutse, kutsun Sind osalema meditatsiooni kursusel (info avaldub varsti). Võta ühendust kui tunned huvi.

Hingamisrännakud

Kes BlissJooga formaadiga juba tuttavad teavad, et igasse tundi on kaasatud ka lühike hingamise osa. Sellegi poolest, salvestan järjest juurde ka videosid kus me teeme ainult hingamist, olgu selleks siis süvahingamine või mõni muu hingamispraktika.

OpenMind Online keskkond toetab igaühe sisemist teekonda läbi jooga, sisevaatluse, juhendatud meditatsioonide ning valitud hingamispraktikate.

Armastusega,