JOOGA 40 MIN 15.11.2023

lõdvestus 3 /usaldus

Usalduseta ei ole võimalik sügaval tasandil lõdvestuda, sest kontrollivajadus loob alateadliku pinge. Kui me otsustame usaldada, lõdvestuda ebamugavasse olukorda, siis vabaneb suurel hulgal energiat ning lahendus/õppetund/taipamine saab nähtavaks tulla.
JOOGA 40 MIN 15.11.2023

lõdvestus 2 /Alistumine

Alistumine on võitluse lõpetamine ja elu vastuvõtmine. Alistumine toimub iseendale, elule ja olukorrale. Alistumine ei ole ohvrimeelsus vaid vastupidi: vastutuse võtmine kõige eest mis elu su teele toob. Alistumine pole see, kui sul pole oma arvamust ja sa lased endast üle sõita. Alistumine on mitte võitlemine, sest sa tead, et kui võitled, siis võitled endaga ja elu vastu.
JOOGA 40 MIN 24.10.2023

sisemine kriitik 3

Sisemise Kriitiku alaisikus on osa sinust. Me oleme ise ta loonud ja sellel on põhjus. Sisemine Kriitik aitab meil näiteks toita jõuetust muutuda (ma ei saa hakkama, ma ei oska, ma ei suuda), mis annab põhjuse jääda ohvrirolli. Ego jaoks on ohvriroll väga mugav, sest siis on ju lihtne süüdistada teisi ja ise ei pea vastutust võtma. Üks strateegiaid on ka see, kui sa sisimas tunned, et sa oledki kriitikat ja karistust väärt, seespool on kusagil peidus süütunne ning Kriitik aitab seda uskumust säilitada. Uskumust, et ma olen vale ja olengi karistust väärt, olen süüdi jne. Selles joogatunnis kutsu Kriitik kaasa ja vaatle, kuidas ta saab sind toetada?Millist koostööd soovid Kriitikuga? Kuidas see muudab su igapäevaelu?
JOOGA 60 MIN 26.09.2023

ÄREVUS 4 - HIRM

Kui oled oma hirmuide kihid nähtavale toonud ja neid ka kehast (kasvõi mingid kihid) vabastanud, on aeg hakata keskenduma ressursile. Ressursiks on just need kvaliteedid mis sind toetavad ja mis loovad sinu keset. Kui sa oled oma tüve tugevaks kasvatanud, siis sa võid küll kõikuda aga ükski torm sind ei murra. Teadlik päikesepõimiku ja südamekeskuse ühendamine jooga ja meditatsiooni abil on tõhus viis ärevuse leevendamiseks ja elu tasakaalustamiseks.
JOOGA 60 MIN 18.09.2023

ÄREVUS 3 - HIRMU VABASTAMINE

Kehatöö ja Mustrite Lahti Raputamine: Tugev kehatöö eemaldab kehast vanad ärevuse ja hirmu mustrid. Kui me liigume aktiivselt, annab see meile võimaluse vabastada kehas kinni olnud pinged ning luua ruumi uutele ja toetavatele emotsioonidele ja seisunditele. Kuidas see aitab elukvaliteeti parandada? Kehatöö tugevdamine annab meile enesekindlust ja aitab meil paremini mõista oma keha ning selle reageerimist erinevatele olukordadele. See suurendada meie enesehinnangut ja toob kaasa suurema rõõmu ja tasakaalu. Hirmuda asmele saame nüüd hakata allalaadima ärevuse vastandeid: : usaldust, minnalaskmist, alistumist ja lõdvestumist.
JOOGA 60 MIN 11.09.2023

ÄREVUS 2 - HIRM

TUNNE, MIS PÕHJUSTAB ÄREVUST. Teises tunnis kutsun sind kaasa vaatlema tundeid. Tunded avalduvad tihtipeale kõigepalt füüsiliseste kehaaistingutena. Hoides oma armastav tähelepanu seal, lubades kehaaistingul võimenduda, lõdvestudes sinna, saad esitada küsimuse: kui see aisting oleks tunne, siis mis tunne see oleks? Usalda esimest vastust.
JOOGA 60 MIN 05.09.2023

ÄREVUS 1 - Peast KehaSSE

Selles Yin jooga tunnis aktiveerime parasümpaatilise närvisüsteemi, liigume mõtetest keha aistingutesse. Yin jooga hõlmab õrnade, passiivsete pooside hoidmist pikema aja vältel ja soodustab lihaste ning sidekudede lõdvestumist, viies füüsilise pinge vabanemiseni. Kui kehas pinge kaob hakkab tasapisi ka meel rahunema. Pikad hoidmised ja sügav teadlik hingamine yin joogas aktiveerivad parasümpaatilist närvisüsteemi, mis vastutab "puhka ja lõdvestu" reaktsiooni eest. See on vastand ärevuse ja stressiga seotud "võitle või põgene" reaktsioonile. See joogatund julgustab teadvelolekut, keskendudes aistingutele, hingamisele ja olevikuhetkele. See aitab nihutada tähelepanu ärevatest mõtetest eemale ning suunata selle otse keha ja hingamise kogemusele. Keha-hinge ühendus loob suurema teadlikkuse kehastunnetest. See aitab sul märgata kehas pinget või stressi märke ning reageerida. NÄDALA ÜLESANNE: Märka ja märgi üles need hetked, kus sul aktiveerub ärevus (võitle või põgene). Vaatle ja kirjuta üles, mis sinu peas toimub ja millised aistingud kehas tunned. Proovi jääda paigale ja luba sel nädalal ka ebamugavust kogeda.
JOOGA 45MIN 03.08.2023

Sisemine mänguline laps

Millal sa viimati mängisid lihtsalt lõbu pärast? Millal sa viimati tegid midagi tobedat või naljakat? Pean tunnistama, et isegi mina ei hiilga igapäevaselt tobedustega. Meenub see, kuidas paar nädalat tagasi käisin pargis laste mänguväljakul pöörlevatel suurtel ronimisrõngastel, kus tuli võidelda gravitatsiooniga, et ring lõpuni teha. See oli puhas lõbu, sest olin seal omaette võitlemas, selg higine, samal ajal kui lapsed olid hoopis teisel atraktsioonil. Ja siis tuleb meelde veel üks naljakas seik Itaalia reisilt, kus sõbrannaga koos ronisime üle 1,5 meetri kõrguste väravate, kandes valgeid suvekleite. Taaskord - kogemus, mida ei vahetaks millegi vastu: põnevus, rõõm, adrenaliin ja nii palju nalja. Miks me aga unustame elurõõmu? Miks me muutume nii tõsiseks? Mis toimub meie sisemise lapsega? Teraapiaklientidega tegeledes puutun ma tihti kokku nende elurõõmu otsingutega. Elurõõmu võib leida, kuid kontakti sellega tuleb hoida igapäevaselt. Kui äge on elada koos vallatu ja vitaalse sisemise lapsega! See joogavideo aitab sul mängu ja lõbu taas üles leida! Have fun!
JOOGA 45MIN 02.08.2023

lümfisüsteem ja vanast vabanemine

Kas sul on ka nii, et mõned probleemid ja ebameeldivad teemad tulevad pidevalt tagasi sinu ellu? "Jälle see sama jama." Ma oled ju selle juba "ära teinud! Miks see jälle tuleb? Ma oled ju õppinud, lasknud lahti, olnud tubli!" Paras ports pettumust iseenda vastu ja frustratsioon ongi kohal. Sinu keha ja teadvuse koostöö on kord juba nii disainitud, et baasteemad vajavad küpsemist. Tihti sa läbid mingi suurema õppetunni aga väiksed nüansid ja varjundid jäävad veel pikemalt järellainetama. Siin on hea säilitada avatus ja uudishimu, siis näed sa lahendusi kiiremini. Sinu keha mängib seda mängu kaasa. Sa saad aga aidata kehakeemiat muuta ja vanast vabaneda. Üks selline hea süsteem, mis igasuguseid mürke, ka mürgiseid mõtteid minema transpordib, on lümfisüsteemi. Ja lümfide stimuleerimise harjutusteseeria, kus lisaks keskendutakse mentaalsele ehk vanast vabanemisele, toimib veelgi tõhusamalt
JOOGA 45MIN 27.06.2023

TEADVUSE KASUTAMINE

Teadvuse mõistet ei ole tegelikult siiani defineeritud, sest teadvus on mõtete ja loogika ülene. Selles joogatunnis kutsun sind kaasa mõtisklema ja tunnetama teadvuse teemal. Kui sa mõtled oma mõtteid ja tunned oma tundeid, siis kas sulle ei tundu, et justkui on veel keegi kes seda kõike vaatleb? Minu nägemuses ongi meie teadvus see vaatleja. Teadvus on justkui KÕRGEM MINA. Kui me mattume mõttemustrite ja emotsioonilainete sisse, siis me tihti unustame kõrgema mina. Piisab sellest, et viia tähelepanu armastavale vaatlejale meie sees, kui teadvus avardub. Me näeme suuremat pilti ja kogeme emotsioone justkui eemalt.
JOOGA LIVE 19.05.2023

võtame hoo maha - YIN

Võtame hoo maha, tuleme yin-pooside kaudu kehasse ning keha kaudu muutunud teadvuse seisundisse. Avardunud perspektiiv lubab sul näha suuremat pilti.
JOOGA LIVE 10.05.2023

TÕSTAME ENERGIATASET

Teeme seekord ühe efektiivse kundalini joogast pärit seeria seljale, mis aitab energiataset tõsta ja teeb vitaalsemaks.
JOOGA LIVE 03.05.2023

ANDMISEST JA SAAMISEST

"Enne annad, siis saad" - see on üks levinumaid tarkusesõnu, kuid see ei ole alati parim viis elamiseks. Vastupidi, võib juhtuda, et see viib sind hoopis õnnetusse ja tühjuseni. Kui sa annad endast kõik, siis sa hakkad paratamatult ootama midagi vastu. Kuid milline on sinu energeetika, kui sa oled tühi? Tühjus tõmbab ligi tühjust, ehk teisisõnu lükkab kõik selle, mida sa ootad, eemale. Sina koged pettumust ja haavumist. Ootused on üsna kavalad ja võivad olla varjatud kahe erineva arhetüübi taha - ohver ja agressor. Ohver võib mõelda, et ta pole piisav ja peab endast veel rohkem andma, agressor aga arvab, et ta on juba piisavalt andnud ja nõuab vastuandmist. Mõlemal juhul ei ole sa rahul andmise-saamise dünaamikaga. Mida siis teha? Kõigepealt peatu ja tunneta, mis on liigse andmise põhjus? Kas keegi tegelikult palus sul ennast tühjaks anda? Suure tõenäosusega teed sa seda selleks, et iseenda piisavust ja väärtust tõestada ning tähelepanu ära teenida. Neid põhjusi saab täpsemalt nähtavale tuua teraapias ja takistavad mustrid ümber teha. Alustuseks aga proovi anda ainult nii palju kui sulle on mugav. Anna nii palju kui sul on üle, mitte kõike endast. Kui sa oled juba ise täidetud, siis saad lihtsalt rõõmu tunda andmisest, ilma ootusteta midagi vastu saada. Nii ei tekigi pettumust, sest sa ei vaja midagi tagasi. Naudi andmisprotsessi ise, sest kõik, mis sul on, tuleb sinu juurde tagasi. Lõppude lõpuks, kui oled ise täidetud, siis oled sa õnnelik ja tasakaalukas ning suudad anda teistele veelgi rohkem. Räägin sulle sellest teemast veel täpsemalt homses tunnis ning toome kehatasandi juurde. Keha reageerib taipamistele ning tunnis on võimalik kehatasandil energiablokke vabastada.
JOOGA LIVE 19.04.2023

ENERGIAFLOW

Nii vajalik on endale igapäevaelu tegemiste vahele meelde tuletada, et me elame energeetilises maailmas. Nii nagu su sagedus võngub, seda sa lood. Ja kui meil õnnestub parasjagu kõrgema sageduse FLOW-sse hüpata, siis anna minna! Surfa täiega tõusulainel!
JOOGA LIVE 12.04.2023

HIRM OLLA SÜÜDI

See hirm on end kavalalt peitnud erinevate programmide taha: ma ei tohi vigu teha, ma pean olema hea laps, mind ei mõisteta, maailm on ebaõiglane jne. Selleks, et seda hirmu varjata, loome me kaitse. Kaitseid võib olla mitu. Näiteks võid sa hakata igaks juhuks enne ründama ja süüdistama teisi. Kaitse võib olla ka ohvriseisund, mis ütleb, et maailm on paha ja mina kannatan. Kust see hirm süüdi olla pärineb? Jagan sinuga tunnis enda hirmu avastamise lugu, mis juhtus mõned päevad tagasi.
JOOGA LIVE 05.04.2023

Sinu kolm Mina

Milline sinu kolmest minast domineerib ja sulle kandva ja usutava enesetaju loo räägib? Kas see on sinu väline mina - ego, mida sa maailmale presenteerid? Kas see on sisemine mina, keda sa püüad varjata (sabotöör, ohver). Või lubad sa lugu rääkida ka sinu tõelisel olemusel, lugu mis on tõde?
JOOGA LIVE 29.03.2023

TUUMKESKME AKTIVEERIMINE

Sinu kese on sinu tugisammas. Hoides seda füüsiliste harjutustega toonuses, ei lagune ka sinu energeetiline kese nii kergelt. Ühendame päikesepõimiku südamekeskusega.
JOOGA LIVE 23.03.2023

PINGEVABA ELU

Liiga suur energia hulk kaalukausi ühes servas tasakaalustatakse alati teise poolega. Kui ma tahan midagi väga-väga, siis teine pool sellest on see, et ma ei saa seda kohe kindlasti. Hirm, et ma äkki ei saagi seda mida ma tahan tekitab ebamugava pinge. Selleks, et ootuse pinget tasakaalustada, liigub oodatud tulemus meist kaugemale. Kui me vähendame ootuse pinget, siis liigub soovitud tulemus meie poole.
JOOGA LIVE 15.03.2023

HAKKA ELAMA

Võta vastutus iga hingetõmbe eest, Kujuta ette, et sa seisad oma südameteel. Ükskõik mis valiku või otsuse sa hetkel teed, viib sind sinu teel edasi või tagasi. Iga hetk on valik: paigalseis, tagasiminek või edasiminek. Kas see valik mida sa hetkel teed, aitab mind minu teel edasi?
JOOGA LIVE 08.03.2023

BlissJooga LIVE

JOOGA LIVE 01.03.2023

HÄÄLE KASUTAMINE

Hääle kaudu väljendame me ennast. Ka ilma sõnadeta hääl annab meile teavet meie sisemisest seisukorrast.
JOOGA LIVE 22.02.2023

EDASILÜKKAMINE

Miks me mõnikord ei saa asju tehtud? Lihtsad asjad, isegi meeldivad asjad, aga ei saa minna ja ära teha! Tunde poolest on see nagu mingit sorti mugavustsoon, latergia. Uuringutes tuleb välja, et edasilükkamine ehk vajadus viivitada on suurem vajadusest tegutseda. Madalat enesekontrolli ja tahet suunab madal motivatsioon või hirm ebaõnnestuda.
JOOGA LIVE 15.02.2023

Hülgamishirm II

Hülgamishirmust armastusse. Mis on see mis meid kõige rohkem armastusest eemale viib? See on HIRM armastusest ilma jääda. Paradoks kas pole. Meil on hirm kaotada see mida meil tegelikult ei ole, sest hirm blokeerib tõelise armastuse. Avame tunnis südametasandi ja lubame end hirmukihist läbi, just niipalju kui sa hetkes energiat läbi tood.
JOOGA LIVE 01.02.2023

Hülgamishirm I

See on teema mis on üks suurtest baasteemadest ning selle alged on tihti peidus alateadvuses ja sügaval kehatasandil. Sellele teemale on ka osa II
JOOGA LIVE 25.01.2023

TAKISTUSED

Takistused, mis meie teele ilmuvad tekitavad meis tihti võitlushimu. Tunneme viha ja frustratsiooni või hoopis jõuetust ning tahtmist loobuda. Takistus tuleb aga midagi õpetama ja olulist sõnumit tooma. Kas sa teadsid, et takistusega saab dialoogi pidada ning uued kokkulepped sõlmida? Just seda meetodit jagan selles joogatunnis sinuga. #takistused. Intensiivsus: mõõdukas
JOOGA LIVE 18.01.2023

tuleenergia

Põletame läbi seisva energia ja vabastame kehast palju pingeid. Tund on intensiivne ja väljakutsuv aga seda mõnusam tunne on pärast lõdvestuses. Pane end valmis!
JOOGA LIVE 11.01.2023

kes mängib sinu elus peaosa?

Kas sa elad endale või kellegile teisele? Kas sa saad aru, kui sa libised kellegi teise teenimisse? Kas kristlik õpetus mitte ei ütle, et teenimine on hea ja isekus halb? Kas iseendale elamine on egoism? Mida sa tegelikult saada soovid kui elad kellegi teise teenimises?
JOOGA LIVE 04.01.2023

Toetuspunkt iseendas

Et olla õnnelik, tuleb luua oma toetuspunkt sissepoole. Sidudes end välise õnneallikaga, jääme sõltuvaks teistest ja elame hirmus. Sisemise toetuspunkti loovad eneseteostus ja looming.
JOOGA LIVE 21.12.2022

SISEMINE TASAKAAL

Vaatame kohti, mis viivad meid sisemisest balansist välja ja kuidas me ise saame end aidata taskaalu tagasi. Ja seda kõike muidugi läbi keha!
JOOGA LIVE 14.12.2022

PÜHADUS

Pühadus hingeliigutus. See on hetk, kus paradigma muutub ja me näeme iseenda perspektiivist asju, hetki, inimesi, suhteid läbi hinge silma. Puudutame hinge.
JOOGA LIVE 07.12.2022

EBAÕIGLUS

Mõtiskleme, kuidas ebaõiglus vastu võtta, sellest läbi minna ja see lahustada. Vaatleme, kus ta kehas võiks asuda
JOOGA LIVE 29.11.2022

SISEMINE MEES JA NAINE

Naistena peame vastu võtma oma sisemine mehe, mehena aga saavutama kontakti oma sisemise naisaspektiga
YIN JOOGA LIVE 23.11.2022

ALISTUMINE SELLESSE MIS ON

Vastu võtmine ja alistumine sellesse mis on. Põhiküsimus on selles, et mis tegelikult on? Mis on see tunne sinus mis loob sulle reaalsuse?
JOOGA LIVE 16.11.2022

EGO VARJATUD STRATEEGIAD

Negatiivsete programmide vaatlus läbi kehatöö
YIN JOOGA LIVE 9.11.2022

UUE MAAILMA TEEKOND

Märkame ja muutume pehmelt ja armastavalt
JOOGA LIVE 2.11.2022

KOKKULEPE KÕRGEMA MINAGA

Mõõdukalt tugev joogatund koos sisevaatlusega
JOOGA LIVE 26.10.2022

Tegutsemine kinnitab suuna

Energiat tõstev joogatund sisevaatlusega​
JOOGA LIVE 19.10.2022

Kas sa elad oma elu?

Mõõdukalt tugev joogatund sisevaatlusega
JOOGA LIVE 12.10.2022

Sügavus ja endasse armumiNE

Mõnusalt voolav joogatund
YIN VENITUSTEGA JOOGA

0 PUNKT - TÄIUSLIK TASAKAAL

Selles BlissJooga tunnis alistume venitustesse ja jõuame rahupunkti endas
INTENSIIVNE JOOGATUND

ISEENDAGA KONTAKTIS

Selles BlissJooga tunnis vaatleme iseennast kui parimat kaaslast
JOOGA JA SISEVAATLUS

PEEGELDUSE SEADUS

Selles videos räägin süvitsi sulle peegelduse seadusest. Loengu osa on 20min. Pärast seda on toetav kehatöö
SÜGAV JA AVAV JOOGATUND

DUAALSUSEST NEUTRAALSUSESSE

Väline maailm saadab sulle sõnumeid sisemaailmast. Seletan sulle lahti, kuidas see töötab.