Holistiline
regressiooni teraapia

LOE LÄHEMALT BRONEERI

Holistiline teraapia

Holistiline regressiooniteraapia (HRT)
on terviklik ja sügavuti minev teraapiavorm

Holistiline teraapia läheneb inimolemusele tervikuna, võttes arvesse nii füüsilisi, emotsionaalseid kui ka mentaalseid aspekte. See tähendab, et teraapias keskendutakse mitte ainult praegusele probleemile, vaid uuritakse ka selle juuri ja seost teiste eluaspektidega.

Holistiline lähenemine võimaldab inimesel avastada oma varjatud tunded ja mõtted ning seeläbi teadvustada oma sisemisi ressursse ja võimeid. See aitab mõista oma käitumismustreid ja emotsioone.  Neid läbi töötades on võimalik lahendada oma probleemid põhjalikumalt ja saavutada püsivad muutused.

Lisaks sellele on holistiline regressiooniteraapia väga efektiivne stressi ja ärevuse leevendamisel ning aitab inimesel tunda enesekindlust ja leida oma sisemine tasakaal. See on eriti tõhus ka minevikutraumade lahendamisel.

Kokkuvõttes on holistiline ehk terviklik teraapia inimesele vajalik, sest see aitab lahendada probleeme terviklikult ja püsivalt ning toetab inimese emotsionaalset ja mentaalset heaolu.

Holistiline nelik

4 x 2.5-3h = 10-12 tundi teraapiat

Holistiline nelik koosneb neljast 2.5-3 tunni pikkusest kohtumisest, mis täiendavad teineteist.

Ajad planeeritakse kahe nädala pikkusele perioodile. Iga kohtumine koosneb vestlusest ja rännakust või mõnest muust teraapia tehnikast.

Holistiline nelik on neile kes soovivad oma ellu luua suuremat muutust või alustada sügavuti enesearenguga. Nelik on intensiivne ja põhjalik ning võimaldab näha iseennast tervikuna.

HRT üksik seanss

Kestvus 2.5-3 tundi

Üldiselt soovitan alustada holistilise nelikuga aga vahel on üleval mõni terav probleem või mure mis vajab kiiret leevendust. Sel juhul on üksik HRT seanss omal kohal.

Samuti võib üksikut seanssi kasutada nelikule eelnevaks üksteisega tutvumiseks ja usaldusliku õhkkonna loomiseks.

Ka peale nelikut läheb elu edasi ja ajapikku võivad tulla pinnale uued probleemid mille lahendamiseks on tihti vaja terapeudi abi.

Katame kõik aspektid

Füüsiline, emotsionaalne, mentaalne, spirituaalne

Holistiline teraapia on filosoofiline mudel, mis pakub lähenemist inimese terviklikkusele ja sellele, kuidas inimese erinevad aspektid – füüsiline, emotsionaalne, mentaalne ja spirituaalne – on omavahel seotud.

Selle mudeli kohaselt on inimene tervik, mille erinevad aspektid mõjutavad üksteist ja töötavad koos. Seetõttu ei saa ühte aspekti eraldada teistest ja teda eraldi töödelda, vaid tuleb läheneda inimesele tervikuna ja võtta arvesse kõiki nelja aspekti.

Holistiline nelik pakub lähenemist, mis võimaldab inimesel töötada oma terviseprobleemidega terviklikult ja püsivalt, sest see võtab arvesse kõiki inimese eluaspekte ja aitab neid tasakaalustada. Selle mudeli järgi on tervis ja heaolu süsteem, mis töötab koos ja mitte eraldi.

Ka teadusuuringud näitavad, et füüsilised haigused ja emotsioonid on omavahel tihedalt seotud ning, et terviseprobleemidega toimetulemiseks on oluline võtta arvesse mõlemat aspekti.

Teraapia tagasiside

Holistiline nelik on päris intensiivne, aga samas väga tulemuslik metoodika. Eelduseks on valmisolek tegeleda korraga mitmete erinevate teemadega. Ja hea võimalus liikuda suur samm edasi enda tundmaõppimise ja parandamise teel. Minu jaoks oli protsess hästi nauditav, sest nägin ise läbi juba mitmeid teemasid, mis lauale tuli, samas oli ka “ülllatusi”. Huvitav oli jälgida, kuidas pärast holistilise neliku läbimist mängis elu käte teemasid ja olukordi, mis panid kohe proovile, kas teema on lahendatud või vajab veel tähelepanu.

relikak
Relika Coach

Olen väga rahul oma teraapiiatöö ja tulemusega. Tekkis ühendus, sügavus ja usaldus enda suhtes ja et olen ikka oma teekonnal. Ma ei ole üksi, minul on ka abilisi sellel teekonnal. Aina rohkem avan enda maailmale ja näen elu ja maailma ilu! (Seda ma varem ei teadvustanud ja ei saanud aru mis ja kuida maailm toimib, millele tugineda). Aina rohkem tuleb teadmisi, et kõik on olemas minu sees. Õpin olema Mina, õpin lubama endale nautida elu ja oma imelist keha, õpin looma oma maailma. Enne polnud tunnet/teavet kuidas seda teha, nüüd hakkan nägema enda seest väljapoole ja ma luban endale muutuda paindlikkuks et vajalikku kogemust saada. Tänan Sind armas Katrin! Nii äge, et just Sinuga sain seda elamust-kogemust!

olgah
Olga Kliendihaldur

Igal juhul on mul suunurgad ülespidi ja olen rohkem hetkes ning mõtlen ka enda vajadustele. Olen Sulle selle muutuse otsa kätte juhatamise eest väga tänulik. See teraapia takistuse osa võttis ikka väga läbi aga andis ka tulemuse. Viimane osa oli jälle väga helge. Nüüd on, mille peale rohkem mõelda ja läbi tunnetada. Olen tänulik selle ``miski`` eest, millest ma veel praegu täpselt aru ei saa, aga mis mind edaspidi aitab. Minu täheleanekud peale nelikut: üldine olemine on kergem ja helgem; magan tunduvalt paremini; mul ei ole seda üldist ärevust enam sellisel kujul kui enne. Olen nagu mingi rahu teinud või midagi sellist. See minu põhiuskumus, ebaõiglus, sellega on selline kummaline tunne, et ma lõplikult ei adu aga olen kusagil vahepeal, et mõista ja uus vastu võtta. Ma ei oska seda veel kirjeldada aga tunne on lootustandev.

Ene
Ene IT juht

Lihtne on end petta suhtumisega, et lahendamist vajavaid teemasid minul küll ei ole. Et see ema teema on üks klišee. Ja siis vestluse käigus räägime järsku ka isa teemast, mustritest paarisuhtes ja siis hakkad mõistma, et pole piisavalt aega võtnud endasse vaatamiseks. Mõistad ühtäkki, et siit alates usaldades saavad asjad veel vaid paremaks minna.
Varasemat teraapiakogemust mul pole. Holistiline nelik kõlab põnevalt, on piisavalt intensiivne ja samas konkreetse alguse ja lõpuga kohtumiste komplekt, mis annab kohtumiste vahel piisavalt aega kogetut analüüsida, toob taipamisi mida siis järgmisel kohtumisel detailsemalt vaadelda. Katrin hoiab hästi fookust ja pakub igal kohtumisel välja tõhusaima olukorrale vastava teraapia metoodika. Nii näiteks rännakute kõrval väljapakutud lapitöösse suhtusin algul kerge eelarvamusega kuid kogemus muutis täielikult suhtumist kontsellatsiooni. Teraapia toob nähtavaks seosed, aitab mõista iseennast ja suhteid enda ümber.

hannesk
Hannes Arhitekt

Kõige olulisem õppetund nendest seanssidest on minu jaoks see, et kõik sõltub iseendast ja ka võimalused muutusteks peituvad iseendas. Oluline on märgata ja elada niipalju kui võimalik heas energias. Ma püüan nüüd rohkem teadlikumalt keskenduda iseendale pingeolukorras, mitte väljapoole - jube lihtne on teisi süüdistada, aga ohvri tunne ei ole ikka see, mida tahaks ikka ja jälle korrata. Selle peale tulla, et ebameeldivas olukorras korraks aeg maha võtta ja püüda tundeid täpselt sõnastada on päris keeruline, aga loodetavasti läheb ikka praktiseerides kergemaks. Seansid olid kokku kuidagi üks tervik, ma ei mäleta selget lemmikut. Aga ära nad siiski veidi väsitasid, kuna niisama kurta, pikutada ja hingata ka ei lubatud. Ma jäin väga rahule, hästi tore kogemus oli.

janaa
Jana Projektijuht

Muutusin tähelepanelikumaks/tundlikumaks. Erinevate inimestega kohtudes ja olukordades hakkasin rohkem oma “kõhutunnet” usaldama. Ei muretse ja ei mõtle üle ehk 7 sammu ette. Usaldan rohkem elu ja kõiksust. Lisaks on kolleegid märganud, et saan aru, mida nad öelda tahavad. Holistilin teraapia aitas eesmärkidele lähemale ja samas tõstatas ka uusi küsimusi, millele püüan leida vastuseid. Jäin väga rahule ja soovin uuesti tulla seansile.

Karinp
Karin Büroojuht

Milliste muredega tulla teraapiasse?

– Ärevus või depressioon
– Suhteprobleemid
– Lahkuminek
– Ema teema
– Isa teema
– Eneseväärtustamine
– Seisak elus, apaatsus
– Sõltuvused
– Segadus
– Unetus
– Lein
– Traumakogemus
– Füüsilised haigused
– Materiaalsed probleemid
– Iseenda väe leidmine
– Energiate vabastamine ja tasakaalustamine

Restart?

Kui sul on tunne, et vanaviisi ei saa ja uutmoodi ei oska, siis holistiline teraapia aitab sul luua selgust millises suunas liikuda. Kui sul on mure või ummikseis,  probleemid, mis takistavad sul elu nautimast siis juba ainuüksi teadvustamine ja iseenda avamine paneb suurel hulgal energiat liikuma.

Holistiline nelik

Võimas restart

Pingete vabanemine

Piiride avanemine

4 seanssi

2.5-3h seanss

10-12 tundi teraapiat

Seansid toimuvad Tallinnas ja Saaremaal

600 €

VÕTA ÜHENDUST

HRT üksik seanss

Jagamine

Mõistmine

Taipamine

1 seanss x 2.5-3 tundi

Seansid toimuvad Tallinnas ja Saaremaal

160 €

VÕTA ÜHENDUST

Küsimused mis sul võivad tekkida

Kas holistiline teraapia aitab ärvushäire ja depressiooni puhul?

Jah, paljud kliendid on saanud abi just ärevuse ja depressiooni puhul

Kus teraapiasenasid toimuvad?

HRT seansse viin läbi oma hubases stuudios Tallinna küje all Peetirs, Allika 7-213. Samuti on võimalik teha teraapiaid ka Saaremaal, Kandimaa Joogatalus.

Kui kiiresti on võimalik seansile pääseda?

See oleneb hooajast. Mõnikord võib olla vaba aega üksikule seansile juba järgmiseks nädalaks. Neliku aegu peab rohke planeerima, seega võib see veidi rohkem aega võtta. Kirjuta julgelt ja küsi, annan sulle infot hetkeolukorrast.

Kas on võimalik tasuda ka arvega?

Jah, vajadusel saab vormistada firmale arve.

Mida on oluline teada enne HRT neliku seansse?

Oluline on, et sa tuled kohale avatud ja uudishimuliku meelega. See aeg on pühendatud sulle. Naudi seda. Isegi kui seansid on mõnikord väsitavad ja intensiivsed, sa teed seda iseenda heaolu jaoks.

Kas võib juhtuda, et holistiline nelik kisub lahti inimeste vanad haavad mis pärast jäävadki “katki”?

Holistilise neliku seanssidel on potentsiaal jõuda sügavale hetkeelu segava probleemi algpõhjuseni. Olen ise veendumusel, et ükski probleem ei näita ennast siis kui see pole nö “valmis küpsenud”. Teisisõnu toob see mure sulle sõnumi, et sa oled nüüd valmis päris põhjustega tegelema. Kui “haav” meie sees saab õhku ja valgust, siis algab paranemine. Mõnikord võtab paranemine kaueb aega aga seda teadvustades saame me ennast hoida. HRT seansil on samas alati kõik sinu enda otsustada. Kui sa ei soovi mõnda pimekohta veel avada, tunned, et sa pole valmis, siis see on igati aktsepteeritav.

Kas rännakute ajal olen ma täie teadvuse juures?

Jah, rännaku ajal oled sa muutunud teadvuse seisundis aga samas täie teadvuse juures. Rännaku ajal sa vestled minuga ja ma olen sinuga emotsionaalselt kaasas.

Mida tähendab muutunud teadvuse seisund?

Meie ajulained jagatakse 5 sageduse vahel:
Beeta – tavateadvus
Alfa – värav tavateadvuse ja alateavuse vahel,l õdvestunud olek
Teeta – alateadvus, meditatsioon ja loovus
Delta – sügav uni, sügav meditatsioon
Gamma – üliteadvus

Läbi lõdvestuse juhin sind alfa sagedusele just selleks, et alateadvusele sõna anda. Nii saad sa ise teada mida sinu alateadvus sinus peidab. Millised on põhjused sinu käitumismustritele ning millised on “päästikud” probleemidele.
Kogu sessiooni ajal oled sa võimeline minuga vestlema ning mõnikord toob meeletasand sind tavateadvuse tasandile tagasil. See kõik on protsessi osa ning võib just välja tuua olulised takistused.

Mis siis saab, kui ma ei näe visuaale?

Sisemist rännakut saab teha ka siis kui sinu kujutluses värvilised pildid ei jookse. Mõnikord saame me info lihtsalt tundena või teadmisena. Meie see on kõik töövahendid olemas, tuleb lihtsalt usaldada iseennast.

Kas ma võin rännaku sündmused lihtsalt välja mõelda?

See on üsna levinud küsimus esmakordsete HRT klientide seas, sest meil puudubki alguses usaldus oma sisemaailma vastu. Rännakus töötame me kujutlusvõimega, mida juhivad kõrgem teadvus ja alateadvus. Kui sa küsid: kas ma mõtlen rännaku südmused välja, siis vastus on “JAH”. Aga miks sa mõtled välja just neid visuaale? Miks need toovad esile just need tunded? Miks sa koged just neid kehaaistinguid? See kõik kokku ongi sügav töö iseendaga. Kõige olulisem on rännaku ajal saada tundeeenergiaga kontakt ning see laeng kehast vabastada. Selleks saame kasutada erinevaid tehnikaid. Kokkuvõttes võib öelda, et polegi tähtis, miks su kujutlusvõime sulle just need pildid saatis vaid oluline on sinu läbikogetud ja vabastatud emotsioonid.