OpenMind Online
keskkonna
tutvustus

VAATA EDASI LIITU

Palju õnne!

Oled saanud kingituseks OpenMind Online liitumise!

Keskkonna kasutamine on Sinu jaoks esimesed 2 kuud tasuta. Kui peale seda soovid kasutamist jätkata, võetakse sinu kontolt 29 € kuus. Liitumise saab igal ajal lõpetada ning sellega ei kaasne sel juhul mingeid kulusid. Esmalt on sul vaja luua konto. Lisaks emailile on selleks vaja sisestada oma krediitkaardi andmed, et liitumise protsess lõpuni viia. Kinkekaardilt leiad kupongi koodi, sisesta see “Coupon Code” lahtrisse.

Kui konto loodud ja oled sisse loginud, saad enda konto haldamise alt soovi korral aktiivse subscription’i peatada. Ole mureta, kui tasuta periood hakkab lõpuni jõudma saadame sulle ka teavituse ja saad siis otsustada kas soovid jätkata või mitte.

Mõned ekraanitõmmised mis võivad abiks olla

OpenMind Online

Mis on OpenMind Online?

OpenMind Online on keskkond, kus peale BlissJooga LIVE tundide on võimalik joogatunde ka järelvaadata, sorteerida nii pikkuse kui teemade kaupa ja saada osa sügavatest taipamistest, mis läbi iga joogatunni ühisväljast pinnale tuleb ning seeläbi keha kaasates väljenduse leiab.

Lisaks BlissJoogale toetab keskkond igaühe sisemist teekonda läbi juhendatud meditatsioonide ning valitud hingamispraktikate. Neid saad kõiki kodus praktiseerida ja valida endale sobiv pikkus ja intensiivsuse aste.

OpenMind Online keskkond on nagu elav organism, mis ajas pidevalt muutub ja uueneb. Saame siin ruumis hoida kõik koos kõrget energiat ning toetada ja inspireerida üksteist meie ühisel teekonnal.

Armastusega, Katrin